Figelo

Figelo – Drewniane, domowe place zabaw dla dzieci

KIEDY ZDECYDOWAĆ SIĘ NA DOMOWE DREWNIANE PLACE ZABAW?

Domowy plac zabaw w pokoju dziecka to ciekawe rozwiązanie na problemy różnej natury. Jeżeli twoje dziecko rozpiera energia niezależnie od pory roku i pogody na zewnątrz, trudnością staje się zorganizowanie mu odpowiednio czasu. Zima czy deszcz nie sprzyjają zabawie na tradycyjnych placach zabaw, dlatego warto przenieść jego namiastkę do pokoju dziecka. sprawdzi się wówczas, kiedy nie masz własnego ogrodu, czy chociażby przestrzeni na świeżym powietrzu, aby powiesić huśtawkę. Jeżeli obawiasz się, że nie znajdziesz wystarczającej przestrzeni do permanentnego zagospodarowania, to zmartwienie jest nieuzasadnione. Poszczególne elementy możesz z łatwością złożyć do przechowywania, rozkładając jedynie na czas zabawy. W sklepie znajdziesz zestawy rozwijające koordynację ruchową oraz wspierające kreatywność najmłodszych maluchów, ale także i starszych dzieci. Zabawy angażujące fizycznie oprócz wartości zdrowotnych niesie ze sobą dużą dawkę radości. Jest wiele powodów, dla których należy zwrócić uwagę na domowe, drewniane place zabaw dla dzieci.

DOMOWE PLACE ZABAW – JAKIE ELEMENTY?

Domowy plac zabaw dla dzieci możesz skonstruować z dowolnie wybranych, pojedynczych elementów lub skorzystać z przygotowanych już zestawów, łączących w różnych kombinacjach poszczególne urządzenia. W pierwszej kategorii trzeba przedstawić drewnianą huśtawkę, którą można przymocować do sufitu lub to specjalnej konstrukcji bazowej, która także znajduje się w ofercie. Mniej klasyczną propozycją będzie ścianka wspinaczkowa z kamieniami, dostępna w dwóch wariantach wielkościowych. Przy tej zabawie obowiązkowy ze względów bezpieczeństwa będzie materac, który w razie upadku zamortyzuje siłę uderzenia, gwarantując miękkie lądowanie. Osobno dostępne są także namioty, które składają się z drewnianych szkieletów, a na nie nałożony jest materiał. Proponowane zestawy stanowią połączenia elementów takich jak kółka gimnastyczne, drabinki, zjeżdżalnie, ścianki wspinaczkowe, huśtawki, mata gimnastyczna. Różne dopasowanie pozwoli ci znaleźć drewniany plac zabaw w domu najbardziej odpowiadający potrzebom twojego dziecka. I to co najważniejsze, każda zabawka jest przystosowana do wysokich wymogów bezpieczeństwa jakie stawia się produktom, którymi bawią się dzieci.

PLACE ZABAW DLA DZIECI DREWNIANE

Dodatkowym atutem placu zabaw z drewna jest właśnie materiał, z którego wykonane są zabawki. Obecnie kiedy rynek przepełniony jest produktami tworzonymi z plastiku na pewno ten mini plac zabaw dla dzieci będzie rozwiązaniem unikalnym. Ponadto drewno zdecydowanie wygrywa w pojedynku z plastikiem jeżeli chodzi o walory estetyczne. W końcu namiot czy ścianka wspinaczkowa mogą stać się integralną częścią pomieszczenia, stanowiąc ciekawy element dekoracyjny. Na pierwszy plan wysuwają się bardzo ważne kwestie ekologiczne. Wytwory z drewna zawsze charakteryzują się lepszą trwałością niż ich plastikowe odpowiedniki. Ta dłuższa żywotność oznacza mniej problematycznych odpadów, a więc ratunek dla środowiska naturalnego. Warto dostrzec w tym walor edukacyjny i kształtować świadomą postawę dziecka już od najmłodszych lat.

Nazwa firmy: Figelo

Adres: Barbackiego 30c, 33-300 Nowy Sącz