Fantazja Park Rozrywki

Humzee

Park Rozrywki Fantazja to wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o dzieciach i ich rodzicach. Jest największym tego typu parkiem w okolicy. Tutaj Twoja pociecha spędzi czas na świetnej zabawie, a rodzic będzie miał okazje wypocząć w naszej kawiarni, delektując się przepyszną kawą i smakując pyszności przygotowanych prosto z Pracowni Cukierniczej WuZetka znajdującej się na terenie Parku.

W naszej szerokiej ofercie atrakcji posiadamy także organizację niezapomnianych urodzin dla Państwa pociech.

Co więcej,  w naszym Parku Rozrywki dzieci mają również okazję połączenia wspaniałej zabawy ze zdobyciem w przyjemny sposób wiedzy w zakresie Języka Angielskiego.

Nasz Park to 1500m2 zabawy, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Maluszki mogą bezpiecznie bawić się w zorganizowanej dla nich Strefie Malucha, wyposażonej specjalnie do ich potrzeb.

Dzieci starsze mogą wyszaleć się na czteropoziomowej konstrukcji, gdzie czeka na nich wiele wspaniałych atrakcji. Za dodatkową opłatą oferujemy również symulatory VR , automaty uruchamiane za pomocą monet i gokarty .

Nie zapominamy oczywiście o rodzicach i opiekunach naszych małych klientów. W przygotowanej dla nich strefie rodzica oferujemy relaks przy kawie i pysznym deserze prosto z naszej kawiarni WuZetka. Zaznaczamy, że w kawiarni WuZetka będzie pracownia cukiernicza, w której nie wykorzystujemy gotowych produktów. Wszystko będzie robione przez Nas! Rodzice mogą skorzystać z bezpłatnego dostępu do internetu (Wi-Fi), albo dołączyć do maluchów i bawić się jak dzieci!

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Fantazja Park Rozrywki

Adres: Krakowska 140, 34-120 Andrychów

E-mail: [email protected]

Strona WWW: http://www.parkfantazja.pl