Family zone

Family zone

Familyzone – sklep dla całej rodziny

Firma Familyzone powstała w 2018 r. w Kielcach.

Wierzymy, że różnorodność to najprostsza droga do serc szerokiego grona klientów. Możliwość nabycia produktów z nawet najbardziej odległych od siebie obszarów w jednym miejscu to gwarancja wygody i komfortu, a przede wszystkim niebywała oszczędność czasu. Mając to na uwadze, dokładamy wszelkich starań, by nasz sklep stanowił stały punkt na Twojej rodzinnej mapie zakupowej. Zabawki, elektronika, sprzęt sportowy czy urządzenia kosmetyczne — wszystko to, a także o wiele więcej, czeka na Ciebie na naszych wirtualnych półkach.

Sklep dla każdego — oryginalne gadżety i pomysły na prezent

Znajdziesz u nas całą gamę nietuzinkowych gadżetów — tych funkcjonalnych, ale również czysto dekoracyjnych — które wniosą nieco świeżości do codziennej rutyny. Zabawki, elektronika czy unikalne urządzenia do pielęgnacji ciała i relaksu — dzięki nam nigdy nie zabraknie Ci pomysłów na prezent. Nie zapominamy także o miłośnikach aktywności fizycznej. Nie ważne czy rekreacyjnie, czy zawodowo — wysokiej jakości sprzęt sportowy wspomoże Twoje wysiłki na każdym poziomie.

Naturalnie pomysły na prezent, edukacyjne zabawki, sprzęt sportowy i elektronika to nie wszystko, co ma w zanadrzu nasz sklep wielobranżowy. Zapoznaj się z naszą ofertą artykułów i gadżetów już teraz.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Family zone

Adres: ul.Wybraniecka 42, 25-128 Kielce

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://familyzone.com.pl/