Fair Play Plus

Fair Play Plus

Fair Play Plus to lider na rynku dystrybucji maszyn czyszczących i środków do utrzymania czystości oraz dezynfekcji pomieszczeń. Zapewniamy kompleksowe zaopatrzenie firm sprzątających oraz placówek samodzielnie dbających o utrzymanie czystości: szkół, przedszkoli, biur, zakładów usługowych, restauracji, hoteli, itp..

Głównym celem firmy jest dostarczanie optymalnych i innowacyjnych rozwiązań oraz umożliwienie skutecznego obniżenia kosztów utrzymania czystości przy zachowaniu najwyższych standardów.

Nasza oferta zawiera chemię profesjonalną do mycia ręcznego i maszynowego, środki do dezynfekcji rąk i powierzchni, zamgławiacze do dezynfekcji, chemię gospodarczą, samochodową, dozowniki oraz całą gamę artykułów higienicznych: papiery toaletowe, ręczniki, czyściwa, worki na odpady, zestawy do sprzątania. Wykonujemy też usługi dezynfekcji pomieszczeń metodą zamgławiania.

Fair Play Plus to również wyłączny dystrybutor maszyn sprzątających Ghibli & Wirbel. Oferujemy odkurzacze profesjonalne, odkurzacze piorące, maszyny czyszczące, zmywarki do podłóg, szorowarki i polerki. Mamy też w swojej ofercie zamiatarki i wyjątkową maszynę do czyszczenia schodów i pochylni ruchomych. Zapewniamy serwis dostarczanych urządzeń, pomoc w uzyskaniu leasingu maszyn czyszczących, szkolenia i plany higieny.

Jako lider w branży zapewniamy:

  • stałe dostawy artykułów do utrzymania czystości obiektu
  • konkurencyjne ceny, rabaty dla stałych klientów
  • szeroki asortyment
  • doradztwo i pomoc przy wyborze produktów
  • przygotowanie planów higieny, szkolenia,
  • pełną dokumentację poszczególnych produktów
  • fachowe wsparcie i stałą współpracę z klientem
  • możliwość użyczania systemów dozujących i bezpłatnego montażu
  • dostawy pod wskazany adres

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Fair Play Plus

Adres: ul. Piłsudskiego 257, 05-270 Marki

Telefon: +48 22 781 68 58

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://fairplayplus.pl/