Fabryka Marzeń

Jest takie miejsce, gdzie spełniają się wszystkie dziecięce marzenia. Gdzie czas ma zupełnie inny wymiar, a wyobraźnia nie zna granic i przenosi was do cudownego miejsca FABRYKI MARZEŃ…

Tam dzieją się niezwykłe rzeczy… Nagle pojawiacie się w indiańskiej wiosce, a już za krótką chwilę jesteście przy chatce Cioci Czarownicy i próbujecie piernikowej dachówki z jej domu. Waszym towarzyszem jest Hobbit, który zaprasza was do swojej siedziby schowanej w leśnej górce.

Pełni wrażeń kierujecie swoje kroki do wspaniale zaprojektowanej Fabryki by odkryć w niej moc atrakcji: ciekawe warsztaty, kreatywne zabawy, naukowe doświadczenia… Zmęczeni, po pełnym dniu wrażeń, odpływacie na pirackim statku marzeń, by wrócić tu ponownie.

35 km od Warszawy, w pięknie położonej miejscowości Świętochów (niedaleko Tarczyna) powstaje cudowne miejsce dedykowane dzieciom, rodzicom, nauczycielom i każdemu, kto chciałby przenieść się w magiczny świat wyobraźni.

FABRYKA MARZEŃ – jedyne takie miejsce w Polsce!

Na ponad hektarowym, doskonale zaprojektowanym terenie pojawiają się fantastyczne formy aktywności, warsztaty oraz wydarzenia dostosowane do pór roku. Goście będą odkrywać w sobie nowe umiejętności i predyspozycje, a przy okazji wypoczywać i wspólnie się bawić.

Nazwa firmy: Fabryka Marzeń

Adres: ul. Polna 2, 05-555 Świętochów