ENSO

Co nas wyróżnia?

Nasza oferta jest kompleksowa. Kierujemy ją do wszystkich grup wiekowych. Świadczymy pomoc psychoterapeutyczną i psychologiczną osobom zmagającym się z problemami psychicznymi i emocjonalnymi. Leczymy depresję i zaburzenia osobowości oraz pomagamy zrozumieć trudności w relacjach rodzinnych i partnerskich. Zajmujemy się także wsparciem dzieci i dorosłych w sytuacjach kryzysowych (śmierć bliskiej osoby, rozwód, itp.). Towarzyszymy też w drodze do pokonania lęku związanego z adaptacją do szybko zmieniającej się rzeczywistości pandemicznej tak uciążliwej zwłaszcza dla dzieci w wieku szkolnym i dla nastolatków. W tym celu, poza terapią indywidualną oferujemy spotkania grup psychoterapeutycznych i socjoterapeutycznych dla dzieci i młodzieży.

Nasi wykwalifikowani specjaliści udzielają także porad wychowawczych i wspierają w polepszaniu relacji rodzinnych.

W ENSO jesteśmy głęboko przekonani, że zarówno psychoterapia jak i świadczona przez nas wszelkiego rodzaju pomoc psychologiczna i coachingowa to nie tylko leczenie, ale przede wszystkim podstawa rozwoju osobistego i zawodowego dla każdego z nas.

Dlatego też, ENSO jest dla wszystkich bez uprzedzeń i tematów tabu.

Wizyty w ENSO

W ENSO zapewniamy kameralną atmosferę i poufność. Sesje psychoterapeutyczne odbywają się w dobrze wyposażonych, przytulnych i sprzyjających refleksjom gabinetach.

Na wizytę można umówić się telefonicznie, mailowo, online lub osobiście. Staramy się, żeby nasi specjaliści byli dostępni. Kładziemy więc duży nacisk na to, aby terminy wizyt stacjonarnych i online w naszej poradni nie były odległe. Na stronie www.enso-terapia.pl można znaleźć wszelkie informacje dotyczące opisu, czasu trwania i ceny każdej usługi. Zapraszamy!

Nazwa firmy: ENSO

Adres: Jaśkowa Dolina 81, Gdańsk