Emaniak

DZIAŁ DLA DZIECI

W naszym sklepie dział dziecięcy jest jednym z najbardziej rozbudowanych. Zwracamy w nim szczególną uwagę aby dostępny asortyment był przeznaczony nie tylko do zabawy, ale był także bezpieczny oraz służył rozwojowi Twojego malucha, stąd szeroka  gama  produktów ECOTOYS.

Dziewczynki znajdą tu wspaniałe drewniane kuchnie, w których będą mogły naśladować swoje mamy i przygotowywać tu swoje pierwsze posiłki, gotować na palnikach czy uczyć się obsługi piekarnika. Zabawka pozwala dziecku przenieść się w świat dorosłych, daje dużo dobrej zabawy, a przy okazji uczy podstaw przygotowywania potraw, rozwija wyobraźnię i zdolności manualne. Twój maluch będzie miał okazję przygotować dania dla całej rodziny, wciągając do zabawy wszystkich domowników.                                                                                                        Tak śliczna kuchnia będzie wyglądała dobrze nie tylko w pokoju dziecięcym ale i salonie, budząc zachwyt wszystkich domowników.

Dla chłopców polecamy drewniany warsztat z narzędziami, gdzie dziecko będzie mogło naśladować czynności wykonywane przez swojego tatę. Warto dodać jak ważny jest prawidłowy rozwój Twojego dziecka w zakresie koordynacji ręka-oko. Ten warsztat został stworzony z myślą o rozwijaniu umiejętności dziecka poprzez proste czynności manualne – skręcanie śrub, dopasowywanie śrub do dziur, używanie imadła. Dzięki temu Twój maluch będzie sobie lepiej radzić z wykonywaniem późniejszych zadań takich jak rysowanie, pisanie czy nawet ubieranie się. Praktyczny organizer, który znajduje się na pionowej ściance pomoże zapanować nad porządkiem w warsztacie. Dzięki zabawie Twoja pociecha wyrobi nawyk odkładania przedmiotów na swoje miejsce, nie musimy chyba dodawać jak ważna jest to umiejętność.

Oprócz zabawek ECOTOYS znajdziesz u nas również rowerki biegowe, przeznaczone są one dla najmłodszych dzieci, które postawiły już swoje pierwsze kroki. Jazda na rowerkach biegowych u maluchów wspomaga koordynację ruchową oraz utrzymanie równowagi. Pozwala rozwijać kolejne zdolności takie jak wsiadanie, zsiadanie, odpychania. Sama jazda zapewni długie godziny zabawy!

W odróżnieniu od tańszych produktów, rowerki marki ECOTOYS zostały stworzone z myślą o wymagającym kliencie. Dbamy o to aby walory użytkowe i bezpieczeństwo Twojego dziecka było na jak najwyższym poziomie.

U nas znajdziesz również wiele gier logicznych, klocków czy puzzli, które pozwolą Ci na spędzenie mnóstwa czasu ze swoimi dziećmi na wspaniałej zabawie, która nie tylko bawi, ale także uczy Twoje pociechy, a więź rodzinna budowana podczas spędzania razem czasu jest nieoceniona. Nie mogło też zabraknąć lalek, pluszaków, wózków oraz domków  dla dziewczynek czy aut i figurek dla chłopców. Posiadamy również namioty tipi, które doceniają maluchy, ponieważ uwielbiają mieć swój „własny domek” w swoim pokoiku. Nie jesteśmy w stanie w kilku zdaniach przedstawić całej oferty, dlatego zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu i samemu przekonania się co mamy właśnie dla Ciebie.

DZIAŁ DLA NIEMOWLĄT

W swojej ofercie posiadamy także akcesoria dla najmłodszych. U nas kupisz praktyczne wózki, dzięki którym niezliczone spacery na świeżym powietrzu dostarczą rodzicom i ich dzieciom niezapomnianych wrażeń, a Twój maluszek będzie mógł z niego poznawać otaczający go świat. Po powrocie do domu polecamy łóżeczka oraz kojce, w których Twoja pociecha będzie mogła śnić o najcudowniejszych rzeczach, a Ty w tym czasie będziesz mogła oddać się chwili relaksu i błogiej ciszy. Jak już mały bohater się wyśpi to polecamy całą gamę mat edukacyjnych, które zapewnią mu fantastyczną zabawę. Nie mogło zabraknąć też fotelików do karmienia, gdzie mały łasuch będzie mógł poznawać nowe smaki, a na koniec dnia oczywiście uwielbiana przez wszystkie dzieci kąpiel, naturalnie w wanienkach, które czekają na Was na naszej stronie, wszystko to oraz jeszcze więcej w naszym sklepie emaniak.com.pl Zapraszamy

Nazwa firmy: Emaniak

Adres: 59-150 Grębocice, Kolejowa 9c