eLALKA

eLALKA

Blog o szyciu działa od 2012 roku, na jego łamach prezentuję uszyte przeze mnie Torby, patchworki, maskotki i lalki. Jednak jest to blog nie tylko dla osób zajmujących się szyciem, które chcą zobaczyć co wyszło spod mojej maszyny :), jest to też blog dla osób, które szukają niepowtarzalnego prezentu w postaci lalki personalizowanej, maskotki lub torebki, której nie kupi się w sklepie.
Mam na imię Agnieszka, jestem artystyczną duszą, moje życie jest ściśle związane z różnym rękodziełem ,którym się od zawsze zajmowałam, w tej chwili z szyciem, ze szmatkami. Zawsze jak widzę jakiś fajny materiał od razu wiem co z niego może powstać, albo czy się będzie nadawał na sukienkę dla lalki. Nawet jak widzę płaszcz na kimś z materiału o fajnej strukturze to sobie myślę że fajna torba by z tego była :). Często w swoich pracach wykorzystuję materiały z recyklingu, daję tkaninom drugie życie. Wyrosłam w domu w którym maszyna była odkąd pamiętam, Moja mama szyła ubrania dla nas, jest samoukiem tak jak i ja. Szyciem zajmuję się od wielu lat. Zaczynałam jako dziecko szyjąc ubranka dla misia na starym ciężkim Łuczniku, później przerabiałam sobie ubrania i ciągle szyłam różne rzeczy. Zawsze widzieli je tylko najbliżsi, w końcu postanowiłam pokazać innym moje prace i cieszę się ,że wielu osobom się spodobało.
Z chęcią spełnię marzenie o maskotce lub lalce, która mieszka w Twojej wyobraźni lub na rysunku, lub inne szyciowe życzenia.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: eLALKA

Strona WWW: www.elalka.pl