EGURROLA DANCE STUDIO

EGURROLA DANCE STUDIO

Chcesz rozpocząć taneczną przygodę?

A może tańczysz od lat i chcesz rozwijać swoją pasję?

Zapraszamy do Egurrola Dance Studio!

Sieć szkół tańca Egurrola Dance Studio to szkoły założone i prowadzone przez Agustina Egurrolę  – choreografa, tancerza i jurora programów „You Can Dance – Po prostu tańcz!” oraz „Dance, Dance, Dance”.

13 lokalizacji w całej Polsce, zajęcia na każdym poziomie zaawansowania zarówno dla dzieci, juniorów, jak i dorosłych, a przede wszystkim szeroka oferta stylów tanecznych, pośród których każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie!

Szkoły tańca Egurrola Dance Studio słyną z wyjątkowych instruktorów, autorskiego programu nauczania oraz doskonale wyposażonych sal tanecznych. Wśród  osób uczęszczających do Egurrola Dance Studio są zarówno zawodowi tancerze, jak i osoby poszukujące sposobu na przyjemne i pożyteczne spędzenie czasu.

Zrób pierwszy krok i spełnij swoje marzenia!

To najwyższy czas, aby przekonać się, jak wiele radości może dać Ci TANIEC!

Szkoły Egurrola Dance Studio znajdują się w Warszawie, Łodzi, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu, Grodzisku Mazowieckim i Konstancinie.

Więcej informacji, grafik zajęć i zapisy – www.egurrola.com

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: EGURROLA DANCE STUDIO

E-mail: [email protected]

Strona WWW: www.egurrola.com