EduTechnologies

Nazywamy się Sylwia i Michał. Jesteśmy autorami metody Matma na Luzie, inżynierami, korepetytorami matematyki i fizyki, a także pasjonatami nowoczesnych technologii. Naszym celem jest pokazanie Ci, że matematyka jest klawa, git i spoko. A ty możesz uczyć się jej samodzielnie. Na pełnym luzie.

Nasze produkty

Przez wiele lat pomagaliśmy dzieciom zrozumieć nauki ścisłe, udzielając korepetycji z matematyki i fizyki. Przygotowywaliśmy ich do egzaminu ósmoklasisty (matematyka obowiązuje na nim od roku szkolnego 2018/2019), a wcześniej do egzaminu gimnazjalnego czy sprawdzianu szóstoklasisty. Podczas pracy z uczniami zauważyliśmy, z jak wieloma trudnościami mierzą się oni w szkole: podręczniki są niezrozumiałe i przestarzałe, a wiedza wydaje się całkowicie nieprzydatna i oderwana od rzeczywistości. Skutek? Dzieci rozumieją piąte przez dziesiąte, klepią definicje na pamięć i zapominają o nich od razu po klasówce. Wyniki, jakie osiągają na egzaminach z matematyki, są nawet o 15% niższe w porównaniu z pozostałymi przedmiotami.

Obecnie mamy w ofercie:

• Matmę na Luzie dla klas 4-8,
  • Fizykę na Luzie dla klas 7-8
  • Chemię na Luzie dla klas 7-8.

Każdy z naszych produktów składa się z:

• papierowej książki napisanej językiem „na luzie”
  • aplikacji zawierającej szybką powtórkę, odpowiedzi do zadań i quizy
  • rozszerzonej rzeczywistości, w której wizualizujemy zagadnienia trudne w wytłumaczenia klasycznymi metodami

Dzięki naszym produktom nauka jest dużo bardziej wydajna, a dzieci uczą się z zaangażowaniem i przyjemnością. 🙂

Nazwa firmy: EduTechnologies

Adres: al. Fryderyka Chopina 108D/26 , 05-092 Łomianki Dolne