EDUN Korepetycje

EDUN Korepetycje to ogólnopolska sieć profesjonalnych centrów korepetycyjnych oferujących regularne korepetycje stacjonarne, kursy przygotowujące do końcowych egzaminów szkolnych oraz korepetycje online.

Założycielami firmy jest zespół młodych specjalistów i pedagogów, którzy doświadczenie w udzielaniu korepetycji i pracy z dziećmi nabywali zarówno w Polsce jak i USA (pracując m.in. w największej na świecie sieci centrów korepetycyjnych „Sylvan Learning”). Ponieważ jesteśmy młodą firmą umiemy słuchać naszych Klientów i zawsze wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom.

Korepetycje

Korepetycje w naszym centrum prowadzone są ze wszystkich przedmiotów występujących w szkołach podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Korepetycje prowadzone są indywidualnie lub grupowo.

Kursy

Oferujemy Państwu również kursy przygotowujące do sprawdzianu szóstoklasisty, egzaminu gimnazjalnego oraz matury podstawowej oraz rozszerzonej. Ponadto prowadzimy również kursy przygotowujące do amerykańskiej matury SAT i do studiowania w USA.

Program wakacyjny

Dodatkowo oferujemy również Państwu program wakacyjny, w którego skład wchodzą kolonie i półkoloniewakacyjne kursy poprawkowe oraz wakacyjne kursy językowe.

Nazwa firmy: EDUN Korepetycje

Strona WWW: https://edun.pl