Edukowisko

W sklepie edukowisko.pl znajdziesz moje autorskie materiały i pomoce psychologiczne- z powodzeniem możesz je wykorzystać w domu, w gabinecie czy podczas zajęć warsztatowo- rozwojowych. Tworząc swoje produkty ważne są dla mnie dwie rzeczy. Chcę, aby były oparte na rzetelnej wiedzy psychologicznej ( żebyś miał pewność, że zawarte w nich pomysły/strategie działają). Równie ważne jest dla mnie zadbanie o ich formę- tak, aby były one interesujące dla odbiorców, zwłaszcza tych najmłodszych.

Wszystkie produkty, które znajdziesz w sklepie są drukowane w małych, limitowanych ilościach. Wszystkie elementy są produkowane w Polsce.

Kim jestem?

Mam na imię Joanna. Jestem psychologiem i psychoterapeutką. Prowadzę prywatny gabinet psychologiczny, w którym pomagam dzieciom, młodzieży i ich rodzicom poradzić sobie z trudnościami, których doświadczają. Pod godzinach prowadzę bloga psychologicznego www.edukowisko.pl. Prywatnie jestem mamą trójki dzieci, miłośniczką dobrej kawy, wielkich bibliotek i właścicielką łąki kwietnej na balkonie.

Cieszę się, że jesteś!

Joanna Steinke-Kalembka