ebratek

ebratek

Produkty do domu, dziecka i pielęgnacji
Doskonale rozumiemy, że dbanie o dziecko wymaga zaopatrzenia się w starannie dobrane produkty, które będą bezpieczne dla maleństwa. Chcąc ułatwić młodym rodzicom nabycie wszystkiego, czego potrzebują, przygotowaliśmy asortyment skomponowany z myślą o nich.

Sklep internetowy ebratek.pl posiada wieloletnie doświadczenie w handlu internetowym. Przez ten czas udało nam się opracować procedury działania dostosowane do potrzeb klientów oraz stworzyć ofertę mogącą sprostać różnorodnym potrzebom. Specjalizujemy się w sprzedaży żywności oraz produktów kosmetycznych dla niemowląt, jednak dostępne są także środki czystości i nie tylko.

Żywność i kosmetyki dla niemowląt
W ofercie posiadamy szeroki wybór żywności dla niemowląt. Dostępne są gotowe dania, musy, jak i desery, ciasteczka czy batoniki. Wszystkie produkty z naszej oferty posiadają niezbędne atesty i pozwalają zapewnić swojemu maleństwu wiele witamin oraz niezbędnych składników odżywczych.

Dostępne są także kosmetyki dla niemowląt oraz artykuły dla mam. Można kupić u nas chusteczki i pieluszki, płyny do kąpieli, szampony oraz inne produkty, które pozwolą zadbać o higienę. Dla mam przygotowaliśmy wkładki laktacyjne, chusteczki do pielęgnacji piersi czy krem na popękane brodawki.

Środki czystości
Z nami skompletujesz również niezbędną chemię, dzięki której zadbasz o czystość swojego domu. Można u nas kupić płyny do mycia szyb, antybakteryjne, środek do czyszczenia kafelków, sól do zmywarki oraz wiele innych produktów. Można u nas kupić również preparat do czyszczenia oraz konserwacji podłóg i mebli, pochodzący od znanego i cenionego producenta Frosch.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: ebratek

Adres: ul. Polna 7J, 69-110 Kowalów

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://ebratek.pl/