E-zabawka 24

E-zabawka 24

Zabawki dla dzieci firmy WADER – sklep internetowy

Nasz sklep z zabawkami dla dzieci zaprasza wszystkie osoby, które chcą podarować wyjątkowy prezent swojemu maluchowi! Zawsze stawiamy na pełne bezpieczeństwo i najwyższą jakość oferowanych produktów dlatego serdecznie zachęcamy do sprawdzenia oferty. Na pewno wybierzesz z łatwością coś do zabaw w domu i na świeżym powietrzu.

Działamy na rynku już wiele lat. Dzięki temu udało nam się stworzyć ofertę, która na pewno pozwoli obdarować masę dzieci! Działalność zaczęliśmy z miłości do najmłodszych, więc nasz asortyment do maluchów w wieku 1+ i 3+ kierujemy nie tylko rodziców, a także do szkół i przedszkoli. Potwierdzeniem ich szerokiego zastosowania i wytrzymałości jest fakt, że oferowane przez nas zabawki dla dzieci posiadają odpowiednie certyfikaty, będące gwarantem bezpieczeństwa.

Zabawki online – sklep internetowy

Nasz internetowy sklep z zabawkami jest oficjalnym dystrybutorem marki WADER. Są to sprawdzone produkty, które od ponad trzech dekad towarzyszą najmłodszym podczas rozwoju. Kupując u nas, nie tylko zyskujesz możliwość podarowania wyjątkowego prezentu maluchowi, ale wspierasz także polski rynek – firma WADER to bowiem polski producent. Oferowane przez nas zabawki dla dzieci WADER na pewno przypadną do gustu Twojemu dziecku.

Szeroka oferta

Nasz sklep stawia na różnorodność produktów. Wierzymy, że dzięki temu nawet najbardziej wymagające pociechy będą zadowolone z prezentu! Znaleźć można u nas różnego rodzaju auta i pojazdy, garaże i trasy, a także jeździki i rowerki, które zachęcą dziecko do aktywności fizycznej. Dochodzą do tego produkty do piasku i wody, czyli różnego rodzaju wiaderka, łopatki etc. Co ciekawe, wiele z tych produktów ma grafiki nawiązujące do ukochanych przez dzieci bajek. Wśród nich można wyróżnić Disney czy Nickelodeon. Oferujemy także różnego rodzaju klocki, puzzle i gry, produkty do ogrodu, zabawki DOLU i wiele więcej. Z tego powodu serdecznie zapraszamy do sprawdzenia całej naszej oferty.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: E-zabawka 24

Adres: ul.Górnicza 13A, 84-230 Rumia

Telefon: +48 530 80 33 86

E-mail: [email protected]

Strona WWW: www.e-zabawka24.pl