E-gastro.net / Firma TECH-NO Sp. z o.o.

E-gastro.net / Firma TECH-NO Sp. z o.o.

Profesjonalne urządzenia, meble nierdzewne, okapy i sprzęt gastronomiczny

to nasze główne produkty i dzielimy je na urządzenia grzewcze takie jak kuchnie, piece, patelnie, grille, taborety i kotły warzelne oraz urządzenia chłodnicze i mroźnicze – stoły, szafy, witryny oraz komory.

Kolejną grupą są meble ze stali nierdzewnej – stoły, szafki, szafy, zlewy, półki i wózki (również wykonywane pod wymiar lub wg indywidualnego pomysłu) oraz okapy wentylacyjne ze stali nierdzewnej – wyciągowe i nawiewno-wyciągowe.

W ofercie gastronomicznej posiadamy profesjonalne zmywarko-wyparzarki, zmywarki do naczyń i szkła oraz większe zmywarki kapturowe do garnków i pojemników. Grupę tą uzupełniają urządzenia dynamiczne do cięcia i mieszania – krajalnice, obieraczki, szatkownice i miksery oraz drobny sprzęt.

W naszym asortymencie do profesjonalnej kuchni mamy również porcelanę, szkło i sztućce oraz wiele akcesoriów i dodatkowego wyposażenia uzupełniającego.


Klimatyzacja do pomieszczeń i budynków to nasza druga grupa asortymentowa i mamy tu klimatyzatory ścienne typu Mono Split lub Multi Split, klimatyzatory kasetowe i kanałowe przeznaczone do większych pomieszczeń lub budynków oraz klimatyzatory przenośne. Zajmujemy się również montażem i serwisem klimatyzacji, ale tylko w naszej najbliższej okolicy, czyli na północy Wielkopolski.


Ostatnia grupa produktów to pralki i suszarki przemysłoweoraz półprofesjonalne o małych załadunkach od 8 do 15kg przeznaczone do pralni, hoteli, pensjonatów, domów opieki, placówek oświatowych oraz firm sprzątających. Pralki mają specjalne programy dedykowane do prania pościeli i kołder, ręczników, ubrań roboczych i sportowych czy mopów.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: E-gastro.net / Firma TECH-NO Sp. z o.o.

Adres: Pl. Karskiego 14, 64-700 Czarnków

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://e-gastro.net/