DWkids

DWkids

Marka MAMAMEMO® to gwarancja stymulujących, zabawnych i kolorowych drewnianych zabawek dla przyjemności i korzyści każdego dziecka. Sami projektujemy wszystkie produkty MAMAMEMO i dbamy o to, aby były one najwyższej jakości. MAMAMEMO® to szeroki wybór zabawek drewnianych o wyjątkowej trwałości. Nasze zabawki są solidne i wytrzymują codzienne użytkowanie bez stłuczenia. Produkty są również realistyczne z wieloma pięknymi detalami. MAMAMEMO zajmuje dużą część palety, jeśli chodzi o granie.

Mamy nasze kuchnie do zabawy i akcesoria MAMAMEMO – a także nasze zestawy do jadalni, sprzęt kuchenny, różnego rodzaju sklepy i wiele więcej. Jeśli chodzi o akcesoria do naszych zabawnych kuchni, mamy do dyspozycji MAMAMEMO play food. Znajdziesz tutaj wiele produktów, które znasz już z codziennego życia: jogurt, owoce w różnych kształtach i rozmiarach, paluszki serowe i wiele innych. W domu możesz znaleźć prawie wszystko, co znasz z lodówki i szafki kuchennej.

Oprócz naszych kuchni do zabawy MAMAMEMO i jedzenia do zabawy, mamy również serię zabawek z drewnianymi narzędziami. Ta linia zabawek zawiera wszystko, czego dusza zapragnie, czy raczej skrzynka narzędziowa, bez względu na to, czy marzysz o byciu stolarzem, czy mechanikiem.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: DWkids

Telefon: + 48 503 388 395

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://dwkids.pl/