Drugie Wydanie

Drugie Wydanie

Księgarnia DrugieWydanie powstała w 2019 r. Początki nie należały do najłatwiejszych…. Każda porażka była dla nas motorem napędowym do tego by usprawniać działania, wierzymy, że to, co nasi klienci widzą teraz, to dopiero przedsmak tego, jak księgarnia rozwinie się w najbliższych latach.

Piszemy „my”. A kim jesteśmy?

Za funkcjonowaniem księgarni stoi głównie grupa osób posiadających od lat doświadczenie w branży księgarnianej, których wiedza i umiejętności są nieocenione dla jej sprawnego funkcjonowania. Są wśród nas również tzw. „świeżaki”, którzy dopiero poznają tę gałąź od podszewki. Ale przede wszystkim – jesteśmy grupą przyjaciół i znajomych, którzy lubią ze sobą przebywać i współpracować. Nie mieliśmy wątpliwości, że z takim zespołem musi się udać. Każdy z nas ma inne wykształcenie, zainteresowania, co dodatkowo pozwala nam na zapewnienie asortymentu oraz trafianie w gusta i potrzeby czytelnicze wszystkich naszych klientów. No i co najważniejsze, po prostu kochamy książki .

Mamy duże plany związane z rozwojem księgarni, nasze głowy są pełne pomysłów, które w ramach zasobów będziemy na bieżąco wdrażać. Zostańcie z nami, obserwujcie nasz rozkwit, trzymajcie za nas kciuki. Wiemy, że jak wszędzie zdarzać będą się nam potknięcia, ale dzięki temu ciągle się uczymy, idziemy do przodu, nie w naszym stylu jest spoczywanie na laurach. Dążymy jednak do perfekcji i jesteśmy pewni, że za jakiś czas będzie tak jak chcemy – literacko idealnie.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Drugie Wydanie

Adres: pl. Defilad 1, Metro Centrum, lok. 2001E

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://drugiewydanie.pl/