Drewland

Drewland

Nasza oferta obejmuje sprzedaż dmuchańców, których produkcją się zajmujemy. Dostarczamy różnego rodzaju, wysokiej jakości konstrukcje dostosowane zarówno do najmłodszych maluchów, jak i nieco starszych dzieci. Każdy projekt realizujemy z naciskiem na kwestie bezpieczeństwa, o które troszczymy się w szczególny sposób. Dbamy o to, żeby nasze produkty spełniały wysokie kryteria jakościowe i odpowiadały na potrzeby zarówno użytkowników, jak i klientów zainteresowanych kupnem.

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą pneumatycznych zjeżdżalni, zamków, placów zabaw, połykaczy, torów przeszkód, urządzeń do rywalizacji.

Mamy świadomość, że dmuchańce powinny gwarantować mnóstwo frajdy użytkującym je dzieciom, dlatego tworzymy projekty, które zapewniają świetną, a zarazem w pełni bezpieczną zabawę. Dostarczamy zarówno gotowe, jak i opracowywane na indywidualne zamówienie konstrukcje. Bez względu na wybór masz pewność, że zakupione urządzenie spełni wymagania i będzie cechowało się wysoką jakością wykonania, trwałością oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne i działanie czynników zewnętrznych.

Prowadzimy sprzedaż zarówno niewielkich dmuchańców skonstruowanych z myślą o kilku osobach, jak i dużych konstrukcji dla wielu użytkowników. Zjeżdżalnie, tory przeszkód, ścianki wspinaczkowe czy place zabaw to tylko niektóre elementy naszej oferty. Wszystkie produkty są wykonane z dbałością o precyzję, jakość zastosowanych materiałów i atrakcyjny, zachęcający design, który podoba się młodszym i starszym dzieciom.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Drewland

Adres: ul. Warszawska 7, 64-360 Zbąszyń

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://dmuchance-produkcja.pl/