dr Bronner’s

dr Bronner’s

Pracuj ciężko! Rozwijaj się

Numer jeden w Moralnym ABC Dr. Bronner’s : Pracuj! Prosperuj! Ucz się, rozwijaj się i udoskonalaj. Sukces to motor, który sprawi, że wszystko jest możliwe.

Postępuj porządnie z klientami

Pierwszy składnik: miłość! Kieruj się sercem, nie śpiesz się, daj wszystko co najlepsze—służ klientom tak, jakbyś obsługiwał swoich najbliższych..

Traktuj pracowników jak własną rodzinę

Bądź miły, hojnie nagradzaj, wspieraj dobry i zdrowy tryb życia. Szukaj i zachęcaj do szukania w sobie tego co najlepsze. Bo to, co nas łączy, jest większe niż to, co nas dzieli!

Bądź Fair w stosunku do Dostawców

Budujemy relacje z rolnikami i producentami ekologicznymi, aby tworzyć sprawiedliwe łańcuchy dostaw. Uczciwe ceny dla rolników, płaca wystarczająca na utrzymanie i doskonałe warunki pracy dla pracowników, inwestycje w społeczności, szacunek dla ziemi i ludzi!!

Traktuj Ziemię jak Dom

Pokornie i uważnie korzystaj z darów ziemi. Nie marnuj niczego, nie krzywdź ziemi ani ludzi ani zwierząt. To, co pochodzi z ziemi, musi wrócić!

Finansuj & Walcz o to co ważne!

Bądź motorem pozytywnych zmian – dziel się zyskami, dziel się talentami, dziel się siłą, dziel się głosem – dawaj i dawaj, finansuj i walcz!

Dr Bronner’s zawsze promował aktywizm, którego początki sięgają czasów, gdy Emanuel Bronner wzywał rasę ludzką do zjednoczenia się, sprzedając swoje miętowe mydło w płynie. Kontynuując tego samego ducha aktywizmu, naszą misją jest dalsze wykorzystywanie firmy do walki i finansowego wspierania celów, w które wierzymy: rolnictwo regeneracyjne, sprawiedliwy handel, wspieranie działań na rzecz zwierząt, reforma polityki w zakresie konopi przemysłowych i narkotyków oraz płace wystarczające na utrzymanie. . Nazywamy siebie „walczącą firmą mydlaną” i jesteśmy zaangażowani i strategicznie zaangażowani w sprawy, o które walczymy.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Dr Bronner’s

Strona WWW: https://drbronner.pl/