Dom Życia Nekielka

Dom Życia Nekielka

Dom Życia to miejsce gdzie panuje przyjazna cisza, błogość i spokój, a czas płynie zdecydowanie wolniej. Miejsce gdzie możesz odzyskać utraconą Energię Życiową, nasycić się spokojem i leśną ciszą oraz wzmocnić kontakt i połączenie z Naturą. Dzięki temu odzyskasz świeżość myślenia, dobre samopoczucie i chęć do życia.

Miejsce gdzie w otoczeniu lasu w gabinetach naturoterapii i olchowych wannach możesz zażyć ziołowych kąpieli, skorzystać ze sauny, relaksujących masaży i zabiegów naturoterapii. Miejsce, w którym otaczający Cię serdeczni ludzie poprzez swój spokój i radość napełnią Cię otuchą, przyniosą zrozumienie, odprężenie, ulgę, nadzieję i wytchnienie.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Dom Życia Nekielka

Adres: Adres: ul. Pawia 1, Nekielka 62-330 Nekla

Telefon: +48 730 173 393 

E-mail: [email protected] 

Strona WWW: https://domzycianekielka.pl/