DanLab

DANLAB – dba o dzieci i miejsca,  w których odkrywają świat !

Dzieci powinny rozwijać się w bezpiecznych i przyjaznych warunkach. Firma DanLab, na co dzień zajmująca się kompleksowym wyposażaniem laboratoriów i banków mleka, dba również o idealne warunki pobytu dzieci w placówkach przedszkolnych i szkolnych. Służą do tego urządzenia oczyszczające powietrze, wykorzystywane również do walki z COVID-19 oraz preparaty do dezynfekcji powierzchni stałych oraz skóry. Urządzenia i preparaty dostarczane przez DanLab wykorzystują najnowocześniejsze metody naukowe, a przy tym są całkowicie bezpieczne dla najmłodszych.

Idealne do Twojego przedszkola:

Lumeelamp TripleForce RX to wielofunkcyjne urządzenie do walki z patogenami, w tym z koronawirusem SARS-CoV-2, innymi wirusami, bakteriami i grzybami. Dodatkowo oczyszcza powietrze z alergenów, toksycznych lotnych związków organicznych i drobnych cząstek pyłów (SMOG). Technologia Lumee Photocatalytic Ionization – LPI wykorzystuje mechanizm jonizacji fotokatalitycznej, co gwarantuje wysoką skuteczność urządzenia, potwierdzoną badaniami w niezależnych laboratoriach.

Wzbogacenie promieniowania UV-C o jonizację fotokatalityczną pozwala aż na 3-krotne zwiększenie jej efektywności w rozkładzie patogenów, a na dodatek usuwa z powietrza alergeny, toksyczne lotne związki organiczne (LZO) i drobne cząstki pyłów (SMOG). To skuteczne rozwiązanie w walce o czyste powietrze w miejscu, gdzie przybywają najmłodsi.

Obsługa Lumeelamp TripleForce RX jest dziennie prosta! Odbywa się ona za pomocą specjalnie zaprojektowanej aplikacji pozwalającej kontrolować zdalnie pracę urządzenia, programować czas oraz monitorować zużycie promiennika UV-C. Aplikacja dostępna jest do bezpłatnego pobrania w AppleStore i GooglePlay.

DanLab poleca:

Dezynfekcja skóry oraz powierzchni nie musi wiązać się z nieprzyjemnym zapachem! DanLab zadbał o skórę Twoją i najmłodszych tworząc preparaty DANSEPT. Przyjemny zapach, dodatek produktów pielęgnujących pozostawi dłonie zadbane, ładnie pachnące i nie przesuszone, co jest bardzo istotne w przypadku dłoni dzieci. Preparaty dostępne są w różnych pojemnościach od najmniejszych kieszonkowych do dużych 5 litrowych z których w prosty sposób można uzupełnić dozowniki ręczne.

Produkty w 100 % bezpieczny dla Twojego dziecka.

Nazwa firmy: DanLab

Adres: ul. Handlowa 6A, 15-399 Białystok