DanLab

DanLab

NAJSKUTECZNIEJSZA, INNOWACYJNA, AKTYWNA metoda oczyszczania powietrza i powierzchni wykorzystująca w walce z COVID-19 najbardziej zaawansowane zdobycze nauki nanotechnologię –połączenie promieniowania UV-C z jonizacją fotokatalityczną Lumee Photocatalytic Ionization – LPI. Lumeelamp TripleForce RX to wielofunkcyjne urządzenia do walki z patogenami, w tym z koronawirusem SARS-CoV-2, innymi wirusami, bakteriami i grzybami. Dodatkowo oczyszczają powietrze z alergenów, toksycznych lotnych związków organicznych (LZO) i drobnych cząstek pyłów (SMOG). Technologia Lumee Photocatalytic Ionization – LPI wykorzystuje mechanizm jonizacji fotokatalitycznej zachodzącej w obecności promieniowania UV-C oraz nanocząstek tlenku tytanu TiO – Functional Free Radicals – FFR (specjalistyczna powłoka TiO ).

Efektem świadomego wykorzystania powyższych zjawisk jest wysoka skuteczność urządzenia potwierdzona badaniami w niezależnych laboratoriach. Wzbogacenie promieniowania UV-C o jonizację fotokatalityczną pozwala aż na 3-krotne zwiększenie jej efektywności w rozkładzie patogenów, a na dodatek usuwa z powietrza alergeny, toksyczne lotne związki organiczne (LZO) i drobne cząstki pyłów (SMOG).

APLIKACJA LUMMELAMP

Aby ułatwić i usprawnić obsługę urządzenia zaprojektowaliśmy specjalną, intuicyjną aplikację Lumeelamp App pozwalającą kontrolować zdalnie pracę urządzenia, programować czas oraz monitorować zużycie promiennika UV-C.

Aplikacja dostępna jest do bezpłatnego pobrania w AppleStore i GooglePlay.

Preparaty DANSEPT ŻEL i DANSEPT SURFACE do rąk i do powierzchni. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo a jednocześnie pielęgnuj skórę. Żel posiada dodatek gliceryny roślinnej – czyli produktu pielęgnującego. Zapach mięty, który delikatnie pozostawi otoczkę na dłoniach i powierzchni stworzy wrażenie czystości.

Preparaty dostępne w opakowaniach o różnych pojemnościach:

75 ml, 250 ml 750 ml, 1000 ml, 2000 ml i 5000 ml.

Wszystkie nasze preparaty posiadają dopuszczenie do obrotu i rejestrację w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych
Nasz serwis logistyczny zadba, aby preparaty trafiły do Państwa szybko i bezpiecznie w przeciągu 48 h.

Produkt w 100 % bezpieczny dla Twojego dziecka.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: DanLab

Adres: ul. Handlowa 6A, 15-399 Białystok

E-mail: [email protected]

Telefon: + 48 85 661 28 66

Strona WWW:  https://danlab.pl