Costway

Humzee

5 kreatywnych sposobów na zabawę z dzieckiem w domowej przestrzeni.

Choć dzisiaj wiele aktywności o różnym stopniu kreatywności dla dziecka oferuje przestrzeń wirtualna, to warto pomyśleć nad wspólną zabawą z dzieckiem w domowej przestrzeni. Dzięki swoim produktom COSTWAY proponuje spędzanie wolnego czasu ze swoją pociechą w zaciszu domu czy mieszkania w taki sposób, aby rozwijać jego wyobraźnię, zmysły oraz motorykę małą i dużą.

Costway na sportowo

Budowanie naturalnej odporności organizmu powinno się opierać na aktywności fizycznej. Jeśli pogoda nie dopisuje, warto mieć w zanadrzu pomysły na sportowe zajęcia domowe. Można do tego użyć uniwersalnych gadżetów. Przykładem jest niewątpliwie deska do ćwiczeń równowagi z drewna brzozowego dostępna w sklepie COSTWAY, której użycie ogranicza jedynie… wyobraźnia.

To samo dotyczy piankowych klocków edukacyjnych, które posłużą do budowania konstrukcji czy domowego toru przeszkód.

Dla młodszych dzieci ciekawym rozwiązaniem może być zjeżdżalnia w kształcie księżyca 3w1. Oprócz nieograniczonej możliwości zjazdów, najmłodsi będą mieli okazję poćwiczyć rzuty do kosza umieszczonego z boku.

W domu możesz zachęcić swoje dziecko do korzystania z jeździka z kierownicą i podstawą stabilizującą.

Costway łączy naukę i zabawę

Kreatywna zabawa w domu to nie tylko aktywność fizyczna. Obserwuj swoje dziecko i zobacz, czy interesuje go malowanie. Jeśli tak, może zdecydujesz się na zakup edukacyjnej tablicy 3w1, na której możesz malować kredą i flamastrami.

Jeśli masz w domu małego indywidualistę, możesz zastanowić się nad dziecięcym stolikiem kreślarskim z krzesełkiem bądź fotelikiem. Posiada on funkcję „rosnę z dzieckiem” oraz daje możliwość odrabiania przy nim lekcji. Rysować można potem.

Wspólne gotowanie

Kreatywność w domu to także nauka rzeczy praktycznych. Taką jest niewątpliwie gotowanie, którego można uczyć już od najmłodszych lat. Zestaw kuchnia i restauracja 2w1 dostępny na stronie Costway zapewni dzieciom możliwość poznania od kuchni tajników gotowania.

Kuchnia z wyposażeniem w zestawie posiada nawet… wodę lecącą z kranu oraz akcesoria pozwalające nie tylko przygotować, ale i podać posiłek do stołu.

Jeśli dziecko jest już na tyle duże, to krzesełko dla dzieci z barierką pozwoli mu uczestniczyć w przygotowywaniu prawdziwych posiłków. Wykonane z przyjaznego dla środowiska bambusa jest bezpieczne dla dzieci i pozwoli mu obserwować proces przygotowywania posiłków od początku do końca oraz brać udział w niektórych kuchennych pracach.

Dla małych miłośników muzyki

W rozwoju dziecka muzyka odgrywa ważną rolę. Wzmacnia połączenia międzykomórkowe w mózgu oraz rozwija kreatywność. Pomoże w tym zdecydowanie mata muzyczno-taneczna z funkcją nagrywania. Do wyboru jest 8 instrumentów pozwalających na stworzenie prawdziwego koncertu. Mata rozwija także zdolności psychoruchowe dziecka.

W rozwoju umiejętności dziecka już od najmłodszych lat może przysłużyć się pianino dla dzieci z mikrofonem i muzyką. To 37 klawiszy, dzięki którym dziecko może bawić się dźwiękami 8 instrumentów oraz wieloma rytmami. Mikrofon ze statywem pozwala na koncerty dawane jak prawdziwy muzyk.

Zręczność i precyzja

W Costway nie zapominamy także o rozwoju motoryki małej dziecka, czyli jego zręczności i precyzji. Stolik z nakładką do układania klocków pozwala dziecku na tworzenie budowli i jednoczesne przechowywanie zabawek w jednym miejscu. Na stoliku dziecko może także bawić się zestawem edukacyjnym klocków magnetycznych składającym się z aż 158 sztuk.

Costway to jeden z największych importerów zabawek dla dzieci, mebli, akcesoriów do domu i ogrodu oraz artykułów sportowych. To międzynarodowa firma z 20-letnim doświadczeniem, działająca w takich krajach, jak Stany Zjednoczone, Kanada, Wielka Brytania, Francja, Niemcy, Hiszpania, Włochy i wielu innych. Jest obecna na rynkach ponad 150 krajów świata. Produkty marki Costway dostępne są w sprzedaży na stronie www.costway.pl lub za pośrednictwem największych marketplaców takich jak Amazon, eBay czy Allegro.

Kontakt:

Katarzyna Gaudyn (Libura)
Senior Account Manager  

+48 513 740 857
+48 880 887 363
[email protected]

Strona: http://www.humzee.eu