Chubi Boom

W Chubi Boom jesteśmy przygotowani na wszystkie sytuacje. Jeśli Twoje dziecko zgłodnieje po skokach na trampolinie lub ma ochotę na ulubiony napój, nie martw się! Restauracja na miejscu serwuje dla dzieci wyśmienite lody, pyszną kawę i fantastyczne lemoniady.

Jeśli planujecie spędzić w sali zabaw Chubi Boom więcej czasu, nasza kawiarnia to idealne miejsce na większy lub mniejszy głód.
Dzieci i rodzice mogą skosztować przekąsek i napojów w naszym wygodnym barze. Aromatyczna kawa lub napój bezalkoholowy, naleśnik lub lody… Przy ładnej pogodzie można też posiedzieć na tarasie na świeżym powietrzu. W ofercie Chubi znajdziecie wszystko, co najlepsze do jedzenia i picia dla dzieci oraz ich rodziców, bo nasza restauracja dba o Ciebie i Twoje dziecko.
Na terenie centrum rodzinnej rozrywki Chubi Boom można korzystać z bezprzewodowej sieci Wi-Fi. Dlatego to też fantastyczna opcja dla zapracowanych rodziców. Kiedy pociechy będą się bawili w sali zabaw, rodzice mogą bez problemu pracować. W tym przypadku wystarczy zabrać ze sobą laptop. Ponadto kawiarnia Chubi to idealne miejsce na spotkanie z przyjaciółką lub spotkanie w większym gronie, na przykład z większą rodziną lub z innymi rodzicami podczas urodzin dziecka.

Nazwa firmy: Chubi Boom

Adres: aleja Aleksandra Bruckera 32/34, 51-411 Wrocław