Chcemy Czytać

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną książek, 10 letnie doświadczenie w branży pozwoliło stworzyć nam księgarnie internetową, która zapewni Państwo niskie ceny zakupu i wysoką jakość obsługi.

Od samego początku naszej działalności naszym celem jest maksymalne zadowolenie Klienta ze świadczonych usług, dlatego zawsze dokładamy wszelkich starań, aby obsługa naszych Klientów stała na jak najwyższym poziomie.

Naszą księgarnie tworzy dobrze zorganizowany zespół, który zaangażowaniem i energią w każdym dniu sprawia, że księgarnia się i rozwija buduje dobrą renomę wśród zadowolonych klientów.

Znajdziesz u nas aktualne bestsellery, jak i nowości książkowe, a także super promocje.

Do naszych klientów należą Biblioteki Publiczne, Szkoły i Przedszkola z całego kraju oraz setki indywidualnych klientów dołącz do nich i Ty.

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową zamówionego towaru na terenie całej Polski. Przesyłki są realizowane za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD . Korzystamy również z wygodnego i taniego systemu Paczkomatów InPost.

Pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy

Zespół księgarni ChcemyCzytac.pl

Nazwa firmy: Chcemy Czytać