Cezas Lublin

Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Szkół CEZAS w Lublinie z powodzeniem działa na polskim rynku edukacyjnym od prawie siedmiu dekad. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zaoferować szeroką gamę produktów od renomowanych dostawców w niewygórowanych cenach. Nasze hasło: „Kompleksowa obsługa szkół i przedszkoli” dotyczy nie tylko szerokości oferty – obejmującej wszystkie artykuły potrzebne do wyposażenia i codziennej pracy placówki, ale również przyjaznego modelu współpracy z klientami i elastyczności proponowanych rozwiązań.

Dysponujemy szeroką ofertą certyfikowanych mebli i wyposażenia pomieszczeń przedszkolnych i szkolnych – takich jak wieszaki, regały, skrytki, szafki, stoliki, krzesełka, wykładziny i dywany, osłony na grzejniki, zestawy piankowe, materace i inne akcesoria. Wyposażamy place zabaw, boiska szkolne i sale gimnastyczne. Proces nauczania wspomagamy starannie dobranymi zabawkami rozwojowymi oraz pomocami dydaktycznymi i terapeutycznymi. Można u nas również zaopatrzyć się w niezbędne druki, dzienniki, multimedia, sprzęt sportowy i rehabilitacyjny oraz pozostałe artykuły niezbędne w codziennej pracy placówek oświatowych.

Nazwa firmy: Cezas Lublin

Adres: Łęczyńska 37, 20-309 Lublin