Ceba Baby

Ceba Baby

Usiądź wygodnie i zanurz się w dziecięcy świat razem z marką Ceba Baby! Nie znasz nas jeszcze? Zatem spieszymy z wyjaśnieniami. Jesteśmy polską marką z wieloletnią tradycją! 30 lat doświadczenia zdecydowanie zobowiązuje, więc wciąż staramy się Was nie zawieść! Wasze zadowolenie i uśmiech Waszego maleństwa to dla nas największa nagroda. Dziś, nasza firma, jest liderem na rynku europejskim w produkcji przewijaków dla dzieci. W swojej ofercie mamy także Wielofunkcyjne poduszki PHYSIO znane pod nazwą Cebuszka®, termoopakowania, pościele, ochraniacze do łóżeczka, maty turystyczne, rożki, ręczniki i inne akcesoria niezbędne do przygotowania pierwszej niemowlęcej wyprawki.

Kiedyś było zupełnie inaczej… Chcesz wiedzieć jak to się wszystko zaczęło? Ta historia sięga roku 1989 i początkowo niewiele miała wspólnego z branżą dziecięcą. Dwaj przyjaciele – wykształceni inżynierowie z głowami pełnymi pomysłów próbowali swoich sił na różnych polach wielu branż. I wtedy przyszedł ten czas… Czas, w którym oboje zaczynali swoją cudowną drogę bycia szczęśliwymi rodzicami – przygodę z tacierzyństwem. Pomysłowość i nowinki technologiczne zawsze były ich mocną stroną, a potrzeba – jak wiemy – jest matką wynalazków. I właśnie wtedy, na początku lat 90. powstała tak powszechnie dziś znana i używana, ‘elektroniczna niania’. Co prawda, nasza prototypowa niania musiała być podłączona do prądu i nie posiadała wszystkich dzisiejszych funkcjonalności, ale działała sprawnie i bez zarzutu. Niestety pomysłowość naszych inżynierów przeskoczyła zdecydowanie zapotrzebowanie ówczesnego rynku i nikt w tamtych czasach nie był zainteresowany takim pomocnikiem w domu. Dacie wiarę? Aż trudno uwierzyć! Kolejny zbieg okoliczności sprawił, że firma zaczęła się rozwijać w branży, w której jest znana do dziś.

Termoopakowania! To produkt, który jako pierwszy zawojował rynek pod marką Ceba Baby. Styropianowe opakowania podtrzymujące temperaturę wody lub herbatki w butelce okazały się strzałem w dziesiątkę. A ile było wymyślania jak to ładnie opakować, aby było choć trochę dziecięco… Aż nasi inżynierowi wpadli na genialny, jak się okazało, pomysł! Tapeta – tak, tapeta do oklejania ścian! I wyobrażacie sobie, że nasze pierwsze termoopakowania były oklejane taką właśnie zwykłą tapetą? Tak, to było coś!

Następnie przyszła kolej na przewijaki – i tutaj chcemy się pochwalić, że jesteśmy liderem w ich produkcji na całą Europę. Dziś jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i tworzymy wiele różnorodnych kształtów i wzorów przewijaków oraz zestawów pielęgnacyjnych, w skład których również wchodzi przewijak i wanienka do kąpieli na drewnianym stelażu. Inny asortyment pod marką Ceba Baby pojawiał się regularnie wedle zapotrzebowania na rynku, np. rożki zwane także becikami, śpiworki, ręczniczki z kapturkiem czy pościele.

I nagle w roku 2010 przyszła kolejna wielka rewolucja – Cebuszka® czyli poduszka dla Mamy i Maluszka… Poduszka relaksacyjna spełniająca funkcję poduszki do karmienia i – jako pierwsza w Polsce – wypełniona mikroperłą styropianową. Dziś produkujemy cztery warianty naszych poduszek, które pomagają podczas ciąży, w trakcie snu czy relaksu, karmienia Maluszka, ale i świetnie sprawdzają się do celów rehabilitacyjnych. Teraz już jesteśmy pewni, że nasza Cebuszka® to komfort, wsparcie i harmonia, dzięki której możesz osiągnąć PHYSIO – korzyści! Więcej informacji o naszych poduchach znajdziesz na stronie www.cebuszkaphysio.eu

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Ceba Baby

Telefon: +48 797 102 162

E-mail: [email protected]

Strona WWW: www.ceba.com.pl