Botland

Botland

Elektronika i robotyka to dziedziny, które łączą dwa różne światy – bliższy współczesnemu człowiekowi i odległy, czyli świat, w którym od lat prowadzi się rozważania i prace nad sztuczną inteligencją. Robotyka jest dziedziną nauki wywodzącą się w dużym stopniu z elektroniki. Ponadto wymaga wiedzy z zakresu mechaniki, informatyki, automatyki i cybernetyki. Botland to sklep dla robotyka, w którym znajdzie on niezbędne urządzenia, akcesoria i części pozwalające realizować swoje hobby. To również internetowy sklep elektroniczny dla profesjonalnych elektroników, mechaników i wszystkich tych, którzy potrzebują odpowiedniego sprzętu i części do swojej codziennej pracy lub naprawy konkretnych urządzeń.

SKLEP DLA MŁODEGO ROBOTYKA

Pasje rozwijać należy już u dzieci, ponieważ już we wczesnych latach kształtuje się system wartości człowieka oraz jego zainteresowania. Proponujemy więc roboty i zestawy  Lego dla najmłodszych robotyków. To świetny początek przygody i fascynująca podróż do świata „jeszcze” nierzeczywistego. Warto zwrócić uwagę na MakeBlock – czyli zestawy robotów, które powstały do nauki programowania oraz roboty Dobot. Sklep dla robotyka wspiera małych i dużych hobbistów.  W naszej ofercie znajdziesz również zestawy edukacyjne, książki i kursy. Zarówno robotyka, jak i elektronika czy mechanika wymagają ogromnej wiedzy, którą nabywamy latami. Dajemy Ci więc kompendium wiedzy i gotowe narzędzia! Części elektroniczne – sklep internetowy Botland dostarczy każdego potrzebnego elementu do Twojego projektu.

na naszym blogu  https://botland.com.pl/blog/ zarówno mali jak i duzi znajdą ciekawe artykuły i porady dotyczące elektroniki.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Botland

Adres: Gola 25A, 63-640 Bralin

E-mail:  [email protected]

Strona WWW: botland.com.pl