Blue Mountain Resort

Blue Mountain Resort

Blue Mountain Resort z aquaparkiem to komfortowy i innowacyjny obiekt stworzony z myślą o rodzinnym wypoczynku. Znajduje się w niezwykle malowniczej scenerii Karkonoszy i Gór Izerskich w jednej z najpiękniejszych sudeckich miejscowości Szklarskiej Porębie. To niepowtarzalne miejsce łączy w sobie różnorodne formy wypoczynku i aktywności. Dzięki dogodnemu położeniu Blue Mountain Resort stanowi doskonałą bazę wypadową do pobliskich Jakuszyc, Karpacza czy czeskiego Harrachova, a nawet Pragi.
Dzięki swojej nieszablonowej architekturze Blue Mountain Resort do dyspozycji Gości oddaje przestronne, jasne i funkcjonalne apartamenty, 2 restauracje, bar, game room, chatę skrzata, strefę piękna i relaksu, siłownię, salę zabaw dla dzieci, oraz narciarnię i wypożyczalnię sprzętu sportowego. Wśród niezliczonych atrakcji jest także aquapark z basenami wewnętrznymi i zewnętrznymi, zjeżdżalniami , w tym multimedialną i basenami dla dzieci oraz strefą Wellness i SPA.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Blue Mountain Resort

Adres: 1 Maja 51, 58-580 Szklarska Poręba

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://blue-mountain-resort.pl