Blue Butterfly Editions

Blue Butterfly Editions

Tworzymy i wydajemy wysokiej jakości książki i bajki dla dzieci, które zastanawiają oraz skłaniają do dalszych przemyśleń. Prezentujemy ponadto autorską sztukę w limitowanych kolekcjach.

Książki dla dzieci, ale także dla rodziców lub dziadków – uczą, bawią, podpowiadają i na pewno nie pozwolą się nudzić. Bogato ilustrowane zabiorą w świat pełen pasji, piękna i prawie autentycznych historii… Konsultowane z psychologiem, oryginalne, nasycone ciepłem, czasem radosne, a czasem smutne, wypełnione po brzegi rysunkami – uczą empatii i zrozumienia rzeczywistości, jak również poszanowania i miłości do zwierząt.
Dla domu oferujemy obecnie kartki okolicznościowe i sztukę, czyli autorskie obrazy typu giclee / inkografia w limitowanych kolekcjach. Każda praca sygnowana jest przez artystę numerem danej serii. Wydruki wykonywane są wyłącznie specjalnymi pigmentami drukarskimi na dedykowanych papierach, niezawierających substancji wybielających – dla plakatu lub na odpowiednim płótnie malarskim, przypominającym zagruntowane podłoże obrazu olejnego.
Pigmenty i podkłady posiadają gwarancję długowiecznej trwałości (nawet 100 lat i dłużej), zapewniają wysoką jakość oraz wyjątkowo żywą kolorystykę. Obrazy mają nasycone barwy oraz doskonale odzwierciedlają subtelne szarości. Zalety inkografii doceniają współcześni dekoratorzy wnętrz, muzea oraz galerie sztuki. Prace te doskonale sprawdzą się w nowoczesnym wnętrzu, a także w eleganckim biurze. Edycje limitowane mają wartość kolekcjonerską.
Nasze wydawnictwo powstało w 2020 roku, ale myśl o nim zakiełkowała długie lata wcześniej.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Blue Butterfly Editions

Adres: 00-131 Warszawa, ul. Grzybowska 2/29

E-mail: [email protected]

Strona WWW:  https://bluebutterflyeditions.eu/