Bibalu

Bibalu

To miejsce dla aktywnych dzieci. Znajdziesz tu obuwie typu barefoot, odzież softshello’wą na każdą pogodę i akcesoria, aby każdy dzień był nową przygodą.

Bajka o Bibalu

Dawno, dawno temu, a dokładnie w czerwcu 2021, za karpackimi górami i polskimi lasami w czeskiej Pradze narodził się Bibalu. Na początku był mały i niezdarny, ale chętnie się uczył i nie poddawał się. Miał też dwie świetne nauczycielki, Emkę & Matyldę, które nauczyły go skakać po kałużach, zbierać patyki w lesie oraz zjeżdżać nawet z największych zjeżdżalni (a czasem i wchodzić na nie, tylko tego nikomu nie mówicie ;-)). Bibalu rósł i rozwijał się w swoim tempie, aż z czasem stał się samodzielny. Teraz lubi jeździć na rowerze, wspinać się po skałkach, a latem kąpać się w morzu, bo wie, że świat stoi przed nim otworem.

Bajka o Bibalu to nie taka całkiem bajka. Bibalu na prawdę „narodził” się w Pradze, bo jesteśmy polsko-czeską rodziną, a inspiracją do jego stworzenia były nasze córki, Emka i Matylda.

Chcemy, aby Bibalu był najwierniejszym przyjaciele wszystkich małych poszukiwaczy przygód, a nasz asortyment wspierał naturalny rozwój dziecka. Chcemy, aby produkty, które znajdziecie w naszym sklepie pomagały dzieciom bez przeszkód być … dziećmi. Aby mogły skakać, biegać, wspinać się po drzewach czy grać w berka w elastycznych butach, przeciwwiatrowej kurtce czy ciepłej czapce. Nasze córki od pierwszych kroczków chodzą w butach typu barefoot, codziennie fikają na świeżym powietrzu, uzbierały już 3749498203 kamyków i patyków, z czego 99% znajduje się w kieszeniach ich kurtek, a błoto na spodniach jest czymś zupełnie dla nas normalnym.

Mamy nadzieję, że zostaniecie z nami na dłużej i razem będziemy pisać dalszy ciąg Bajki o Bibalu.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Bibalu

Adres: Chmielna 30, 00-020 Warszawa

telefon: +48 531 545 931

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://bibalu.pl/