Bezpieczna Rodzina

Bezpieczna Rodzina — aplikacja, z którą chronisz wszystkich swoich bliskich

Bezpieczna Rodzina to jedyna w Polsce aplikacja, dzięki której możesz w pełni troszczyć się o zdrowie i bezpieczeństwo najbliższych Ci osób. Niezależnie od tego, czy opiekujesz się dzieckiem, starszymi rodzicami, chcesz mieć na uwadze bezpieczeństwo partnera lub partnerki, lub chronić przed zaginięciem swojego zwierzaka, nasza aplikacja spełni Twoje potrzeby. Dzięki niej możesz monitorować wszystkich, którzy są dla Ciebie ważni — mieć dostęp do ich lokalizacji, odbierać powiadomienia SOS, czy wykonywać pomiary pulsu i ciśnienia zdalnie z poziomu swojego smartfona. Dzięki naszej aplikacji, wszystkie najważniejsze informacje dotyczące Twoich bliskich masz zawsze przy sobie — w swoim telefonie komórkowym.

LocoWatch — smartwatche GPS dla dzieci najnowszej generacji

Zegarek z GPS dla dziecka to nie tylko ciekawy i modny gadżet dla kilkulatka — w połączeniu z aplikacją Bezpieczna Rodzina, urządzenie każdego dnia i o każdej porze daje Ci możliwość wygodnej, w pełni zdalnej kontroli rodzicielskiej. Na naszej platformie dostępne są 3 modele smartwatchy, dzięki którym na swoim telefonie lokalizujesz malucha, odbierasz wysłane przez niego alarmy SOS, ustawiasz indywidualne strefy bezpieczeństwa, czy przeprowadzasz wideorozmowy.

Zegarek z GPS LocoWatch Lite jest prosty w obsłudze, a dzięki funkcji zdalnego robienia zdjęć, możesz w szybki i prosty sposób przekonać się, czy Twoje dziecko z całą pewnością jest tam, gdzie powinno. Smartwatch z GPS LocoWatch Lite S to udoskonalona wersja pierwszego modelu, z nowym, kolorowym menu i dodatkową funkcją „Przyjaciel”, zaś zegarek z GPS LocoWatch Video to urządzenie, które umożliwia przeprowadzenie rozmowy Video. Wszystkie smartwatche posiadają wbudowaną kartę SIM, kolorowe, dotykowe ekrany i doskonale sprawdzają się w roli telefonu, ponieważ obierają i wykonują połączenia głosowe.

LocoLife — w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo seniorów

Opaski SOS dla seniora LocoLife i LocoLife Plus, łączą się z aplikacją Bezpieczna Rodzina i dają opiekunowi pełnię wiedzy o bieżącej i przeszłej lokalizacji starszej osoby. Opaska telemetryczna pomaga w ustaleniu samopoczucia naszego bliskiego i umożliwia mierzenie pulsu i ciśnienia zarówno osobie korzystającej z aplikacji, jak i właścicielowi urządzenia. Lokalizator GPS dla seniora LocoLife na swojej kopercie posiada dwa duże, czytelne przyciski — czerwony SOS do wzywania pomocy, oraz zielony do odbierania połączeń głosowych. Opaska SOS dla seniora LocoLife Plus natomiast, została wyposażona w monitor, na którym senior może sprawdzić datę, godzinę, czy ilość wykonanych danego dnia kroków. I jeden i drugi lokalizator dla seniora posiada czujnik upadku — bardzo ważną funkcję, która może nawet uratować życie naszego bliskiego. Jeśli senior się przewróci, opiekun otrzymuje alert na swój telefon z informacją o zdarzeniu.

LocoDog i LocoCat, czyli lokalizatory GPS dla zwierząt z wytrzymałą baterią

W aplikacji Bezpieczna Rodzina możesz bez trudu chronić także swoje zwierzaki. GPS dla psa LocoDog i lokalizator GPS dla kota LocoCat to urządzenia posiadające wyjątkowo wytrzymałą baterię — nadajniki działają nawet do 10 dni na jednym ładowaniu!

Lokalizator GPS dla psa i GPS dla kota wraz z naszą usługą, umożliwiają zarówno lokalizację zwierzaka przez 24/7, jaki i prześledzenie jego ulubionych tras z przeszłości. Oba urządzenia posiadają przycisk SOS, dzięki któremu obca osoba może dać nam znać, że znalazła naszą zgubę. W aplikacji wyznaczymy strefy bezpieczeństwa i uruchomimy nasłuch otoczenia — wszystkie te funkcje mogą okazać się nieocenioną pomocą, gdy zaginie nasz czworonożny przyjaciel.

Lokalizator GPS do samochodu

W Bezpiecznej Rodzinie znajdziesz także lokalizator GPS do auta BA.02. Urządzenie umożliwia szybkie zlokalizowanie pojazdu, a dzięki aplikacji, na Twój telefon przychodzić będą powiadomienia za każdym razem, kiedy auto ruszy z miejsca, lub gdy kierowca przekroczy dozwoloną prędkość. Lokalizator GPS do samochodu to wygoda i pewność, że masz swoją cenną rzecz zawsze na oku!

Zalety aplikacji Bezpieczna Rodzina

Aplikacja Bezpieczna Rodzina w łatwy sposób pozwoli Ci chronić bliskich. Intuicyjny interfejs, możliwość monitorowania lokalizacji wszystkich członków rodziny, natychmiastowe dane i dodatkowe funkcje, zwiększające bezpieczeństwo Twoich dzieci i seniorów to najważniejsze zalety naszej usługi. Nie zamartwiaj się dłużej – rozwiej swoje obawy i śpij spokojnie, dzięki naszej aplikacji. Bezpieczna Rodzina to jedyna na świecie aplikacja monitorująca bezpieczeństwo wszystkich Twoich bliskich.

Nazwa firmy: Bezpieczna Rodzina

Adres:  ul. Tama Pomorzańska 1, 70-030 Szczecin