BeSafe

BeSafe jest częścią norweskiej firmy HTS, powstałej w Krøderen, gdzie znajduje się centrala i jedna z fabryk firmy. BeSafe jest wiodącą firmą jeśli chodzi o rozwój i produkcję wysokiej jakości fotelików samochodowych dla dzieci jak również produktów związanych z bezpieczeństwem na drodze.

Nasza wizja

Naszą siłą napędową jest chęć ochrony tego co jest dla nas najcenniejsze: naszych dzieci. W BeSafe jesteśmy zaangażowani w rozwój najbezpieczniejszych fotelików samochodowych i innych produktów do podróży dla dzieci w każdym wieku. Dzieci są naszą przyszłością. Ludzie, którzy pewnego dnia będą zdobywać świat, dziś są małymi, kruchymi istotkami, szczególnie narażonymi na obrażenia zewnętrzne. Pragniemy pomagać rodzicom w utrzymywaniu bezpieczeństwa ich pociech.

Naszą wizją jest brak poszkodowanych dzieci w wypadkach drogowych.

Nasze produkty

Mając cały czas na uwadze swoją wizję BeSafe projektuje produkty w taki sposób by spełniały rygorystyczne wymagania dotyczące bezpieczeństwa, oferowały łatwość obsługi oraz najlepszy komfort dziecku. Ten wspaniały projekt, w połączeniu ze sprytnymi i elastycznymi funkcjami sprawia, że codzienne życie rodziców staje się trochę łatwiejsze. Rozwój naszych produktów jest mocno skoncentrowany na bezpieczeństwie, co stale przynosi rezultaty w nowo udostępnianych produktach BeSafe, cechujących się innowacyjnymi patentami i funkcjami poprawiającymi bezpieczeństwo. Zawsze staramy się być na prowadzeniu z produktami wysokiej jakości, spełniającymi
wyśrubowane wymagania bezpieczeństwa.

Dlatego też inwestujemy corocznie znaczne sumy w badania i rozwój. Co więcej, BeSafe intensywnie współpracuje z instytutami badawczymi, organizacjami promującymi bezpieczeństwo drogowe i  instytucjami medycznymi, związanymi z ruchem drogowym na całym świecie.

BeSafe jest częścią  HTS Hans Torgersen og sønn AS

BeSafe jest częścią  HTS Hans Torgersen og sønn AS, firmy znanej z takich marek jak śpiwory dla dzieci Voksi, kaski Etto, siodełka rowerowe i saneczkarskie Packline i Hamax.

Nazwa firmy: BeSafe

Telefon: 605-330-474