Baza Terapii

Surdologopeda, przedsiębiorca, twórca kursów online, między innymi Akademii Surdologopedy, Logopedycznego Startu. Szkoły młodego logopedy, współautor książki „Moje dziecko ma wadę słuchu”, twórca pomocy LogoKroko, ale także twórca ogólnopolskiej akcji #jestemślimaczkiem oraz #kochamsłyszeć.

Pracuje z dziećmi z wadami słuchu i z opóźnionym rozwojem mowy, kreatywnie i atrakcyjnie wspomagając ich rozwój mowy już od ich urodzenia.

Prowadzi także konsultacje i terapie w placówce medycznej, a także szkolenia stacjonarne, szkolenia online, webinary i tworzy własne pomoce terapeutyczne.

Ukończyła kilkadziesiąt szkoleń logopedycznych, prowadzonych przez najlepszych specjalistów w Polsce, sama przeszkoliła także już kilka tysięcy osób w tym zakresie!

Prowadzi strony: www.agnieszkakapron.pl, na której można znaleźć wiele materiałów wspierających rozwój mowy dziecka oraz sklep dla logopedów www.skleplogopedy.pl , gdzie znajdziesz mnóstwo przydatnych fizycznych produktów oraz www.logozoo.pl na której można zakupić LogoKroko, pomoc do wspomagania rozwoju mowy: pierwszych słów i pierwszych zdań dziecka.

Logopeda z pasją, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych.

Nazwa firmy: Baza Terapii

Adres:  ul. Bohdana Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin