Centrum Edukacji Filmowej
Wszystko zaczęło się od pasji, jaką jest kino oraz z wielkiej chęci zarażania tą pasją innych. Tak narodził się ogólnopolski program edukacji medialnej „Lekcja w kinie” organizowany przez Centrum Edukacji Filmowej z Wołomina.
















