Bartfan

Bartfan

Bartfan – producent i dystrybutor zdrowej żywności

Żelki Miśki
Drodzy klienci już w ofercie pyszne Żelki Miśki, odpowiednie dla diabetyków oraz osób będących na diecie! Żelki Miśki dla najmłodszych i nie tylko można kupić internetowo, wystarczy przejść do Sklepu.

Fruktoza
Fruktoza (cukier owocowy) to świetny zamiennik tradycyjnego cukru (glukozy) dla diabetyków. Ze względu na o wiele niższy indeks glikemiczny znacznie mniej wpływa na zwiększanie poziomu cukru we krwi.

Dżemy słodzone fruktozą i ksylitolem
Proponujemy również nasze dżemy dla diabetyków słodzone fruktozą i ksylitolem.

Słodycze dla diabetyków
W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę czekolad oraz wyrobów czekoladowych dla diabetyków. Nasze produkty słodzone są fruktozą, ksylitolem i stewią, dzięki czemu są przyjazne dla diabetyków, a także dla osób odchudzających się ze względu na obniżoną kaloryczność.

Masła orzechowe
Nasze masło orzechowe zrobione jest w 100% z orzechów arachidowych, bez dodatku cukru, soli. Mamy w swojej ofercie również masła orzechowe które powstały z myślą o osobach uprawiających sport – z dodatkiem nasion konopi oraz czarnego sezamu.
Jesteśmy również dystrybutorem zagranicznych marek produkujących zdrową żywność, takich jak , Van Vliet i Siroperie Meurens.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Bartfan

Adres: Podmiejska 37,  41-940  Piekary Śląskie

Telefon: +48 32 291 16 85

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://bartfan.eu/