Bartek

Dobrze zaprojektowane i wykonane buty dziecięce wspierają zrównoważony rozwój dziecka. Wiemy o tym doskonale, ponieważ od 30 lat tworzymy specjalistyczne, prozdrowotne buty dla dzieci. Każdy model obuwia dziecięcego jest szczegółowo zaprojektowany – mamy co do tego pewność, ponieważ obuwie dziecięce BARTEK powstaje przy współudziale i aktywnym zaangażowaniu antropologów i lekarzy ortopedów. Każdy etap produkcji jest ściśle kontrolowany, a buciki dla dzieci BARTEK poddajemy szeregowi różnych testów, które potwierdzają wysoką jakość, funkcjonalność i prozdrowotne właściwości obuwia dziecięcego.

Rodzice zawsze szukają najlepszych rozwiązań, jeśli chodzi o zdrowie i bezpieczeństwo ich pociech. Sytuacja wygląda identycznie w przypadku wyboru odpowiedniego obuwia – buty dla dzieci muszą być niezawodne. Wiemy o tym doskonale, ponieważ sami jesteśmy rodzicami, którzy dbają o wspieranie prawidłowego rozwoju dzieci. Co roku tworzymy setki projektów butów i bucików dla dzieci, ale wybieramy tylko te buty dziecięce, co do których mamy pewność, że będą właściwym i niezawodnym wsparciem w prawidłowym rozwoju stóp dziecka. Już od wielu lat, razem z Instytutem Przemysłu Skórzanego, prowadzimy cykliczne badania stóp dzieci w ramach Akademii Zdrowej Stopy BARTEK. Stawiamy hipotezy, weryfikujemy je i zdobywamy nowe dane odnośnie rozwoju układu kostnego dzieci, dzięki czemu możemy wychodzić naprzeciw potrzebom i zapewniać prawidłowe wsparcie zdrowego rozwoju stóp. Obuwie dziecięce ze znakiem Akademii Zdrowej Stopy BARTEK to gwarancja wysokiej jakości, potwierdzonej rzetelnymi badaniami.

Nazwa firmy: Bartek

Strona WWW: https://www.bartek.com.pl