Bajubajka

Księgarnia internetowa Bajubajka została stworzona przez mamę, bajkoterapeutę i pasjonatkę literatury dziecięcej w jednym. Zarówno zawodowo jak i prywatnie wiem jaki ogromny wpływ mają książki i dobrze dobrana ich treść na wychowanie dzieci. Dlatego postanowiłam się podzielić swoją wiedzą z innymi rodzicami, którzy tak jak ja chcą wychować swoje dzieci na mądrych, szczęśliwych i pewnych siebie dorosłych. A tego wszystkiego można dokonać poprzez dobrą zabawę z bohaterami książek.

Bajubajka to księgarnia stworzona z pasją. Co ją wyróżnia od innych ?

Po pierwsze każda książka zanim trafi na wirtualne półki jest czytana, co daje mi pewność, że sprzedaje tylko mądre i zgodne z moimi wartościami książki.

Po drugie z ogromną przyjemnością doradzam naszym klientom indywidualnie co jego dziecku może się spodobać. Jako mama zmagam się również z wieloma problemami natury wychowawczej, dlatego z chęcią polecam także rodzicom książki, które mogą wesprzeć ich na danym etapie rozwoju dziecka.

Po trzecie współpracuje również z selfpublisherami, na których twórczość również jest warto zwrócić uwagę, ponieważ prezentują często świeże, odmienne i odważne podejście do różnych tematów np. Marek Marcinkowski, Renata Kamińska, Dorota Żywko, Piotr Smakulski, Wioletta Piróg, rodzina Łopacińskich, Maja Strzałkowska, Sylwia Wojciechowska.

Zapraszam Cię drogi rodzicu do odwiedzin na stronie księgarni oraz kontaktu. Jesteśmy tu po to, aby wesprzeć Cię w wychowaniu dziecka oraz rozkochać je w książkach.

Nazwa firmy: Bajubajka

Adres: Zbójnicka 12. 72-022 Szczecin