Baecco

Baecco

Zapraszamy Cię w podróż marzeń i spełnienia…

Celem założycielki firmy Baecco jest życie oraz tworzenie w harmonii, podążanie za holistycznym patrzeniem na człowieka oraz respektowanie matki ziemi.

Założenie było proste – szwajcarska jakość zegarka, ekologicznie, lokalnie oraz przede wszystkim — naturalnie i pięknie.

Kolejną — bardzo ważną cechą tej działalności — jest nieustanne zapewnianie wszystkich klientów, iż każdy produkt znajdujący się w sklepie, zawsze będzie

100% ORGANIC oraz VEGAN. Piękno, komfort oraz ciepło nie muszą przyczyniać się do cierpienia zwierzątek.

PASJA, UPÓR, KREATYWNOŚĆ i… Udało się! Stworzyli markę o jakości, jakiej nie ma jeszcze na rynku EU. Połączyli sztukę wraz z jakością extra premium oraz bezprecedensową wygodą. Firma BAECCO promuje minimalistyczny styl ekologiczny, ale nie zapomina o pięknie, najwyższej światowej jakości, subtelności oraz empatii.

Jesteśmy MINDFUL, jesteśmy ECO…
Jesteśmy 100% VEGAN..

Luksusowa bawełna „Tanguis” GOTS, z której wykonana jest kolekcja ubranek, pochodzi z królewskiego długowłóknistego szczepu, a sami Peruwiańczycy nazywają ją BIAŁYM ZŁOTEM. Bawełna jest ręcznie zbierana oraz posiada certyfikaty GOTS, USDA, FairTrade, ROC, BIO EU, które nie tylko sprawdzają ekologiczne podejście rolników do upraw, ale również dbają o godne warunki pracy dla ludzi.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Baecco

Adres: Osiedle 2 Pułku Lotniczego 1, 31-867 Kraków

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://baeccostore.com/