Atas

Atas

ATAS jest liderem w turystyce młodzieżowej i językowej. Organizuje zagraniczne wycieczki szkolne, kolonie i obozy młodzieżowe oraz kursy językowe za granicą.

ATAS działa na polskim rynku od ponad 32 lat i dzięki zdobytemu doświadczeniu wypracował własny model wyjazdów. W roku szkolnym oferuje wycieczki szkolne z bogatym programem zwiedzania do Francji, Grecji, Hiszpanii i Włoch, oraz warsztaty językowe w Londynie i na Malcie, według własnego autorskiego programu Niestandardowa Nauka Języka Angielskiego. Firma z powodzeniem współpracuje z nauczycielami z całej Polski, którzy rekomendują wyjazdy z ATAS jako uzupełnienie programu nauczania w szkole.

W okresie letnim ATAS organizuje kolonie w Polsce, zagraniczne obozy językowe oraz obozy turystyczno-wypoczynkowe. Ponadto, touroperator jest przedstawicielem wielu renomowanych szkół za granicą, do których wysyła kursantów na kursy językowe.

Misją firmy jest zapewnienie młodzieży wyjazdów, które będą nie tylko atrakcyjne, ale przede wszystkim wartościowe. Dlatego też opracowane programy imprez łączą w sobie zarówno elementy nauki i rozrywki, tak aby zainteresować młodzież i zainspirować ją do chłonięcia z pasją nowej wiedzy.

ATAS Sp. z o.o. Jest pełnoprawnym organizatorem turystyki, gdzie widnieje w rejestrze Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego oraz posiada niezbędne ubezpieczenie gwarancyjne. ATAS jest także członkiem Warszawskiej Izby Turystyki, Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej, Polskiej Izby Turystycznej oraz Izby Turystyki RP.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Atas

Adres: ul. Luksusowa 19, 05-410 Józefów

E-mail: [email protected]

Strona WWW: http://www.atas.pl