Aspekto

Aspekto

To co wyróżnia sklep Aspekto na tle innych, to atrakcyjne ceny oraz bogaty asortyment, który sprosta wymaganiom rodziców i dzieci. W ich ofercie znajdzie się wszystkie, niezbędne akcesoria i zabawki zarówno dla noworodków, jak i starszych pociech.
Sklep oprócz rozbudowanej oferty smoczków i gryzaków, posiada również inne akcesoria, które znacząco ułatwią życie najmłodszych. W sklepie można nabyć produkty czołowych marek, które cieszą się dużym uznaniem na całym świecie (m.in. Chicco, Bibs, B.Box, Mombella, Fisher Price i Magic Box), ale bez najmniejszego problemu znajdzie się też rodzimych producentów (m.in. Canpol, Hencz Toys, Hi Little One).
Aspekto dostarcza swoim klientom najnowsze zabawki na rynku, które zagwarantują długie godziny zabawy dzieciom w każdym wieku. Na pewno każdy znajdzie coś idealnie dopasowanego do swoich potrzeb – od zabawek edukacyjnych po te kolekcjonerskie. Zabawki są sprowadzane od sprawdzonych producentów co daje dodatkową gwarancję ich jakości.
Niewątpliwe każdy z zakupionych w Aspekto produktów, stanie się niezwykle istotną częścią rozwoju i dzieciństwa waszych pociech.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Aspekto

Adres: Cyraneczki 1, 44-122 Gliwice

E-mail: [email protected]

Strona WWW:  www.aspekto.pl