Amki Snacks

Amki Snacks

Coraz więcej rodziców szuka dla swoich pociech (i dla siebie) przekąsek i słodyczy bez dodatku cukrów. Specjalnie dla nich w Unitop Sp. z o.o. stworzyliśmy:

  • Sezamki Amki TO GO bez dodatku cukrów

Wysoka zawartość ziarna sezamowego, a co za tym idzie wysoka zawartość tłuszczów nienasyconych NNKT, to gwarancja doskonałego składu. Do produkcji tych sezamków używamy maltitolu – naturalnej substancji słodzącej. Sezamki Amki TO GO bez dodatku cukrów są produktem wegańskim i źródłem błonnika, nie zawierają glutenu. To smaczna, chrupiąca i pożywna przekąska w postaci kilku listków w wygodnym opakowaniu, idealna na rodzinne wypady czy na drugie śniadanie, bo nie brudzi małych (i większych) rączek, jak choćby czekolada.

  • Chałwę bez dodatku cukrów

Pyszna chałwa o smaku waniliowym teraz jest dostępna również w wersji bez dodatku cukrów. Ręcznie wyrabiana według tradycyjnej receptury nie traci swojego charakterystycznego, pysznego smaku, zamieniliśmy jedynie cukier na naturalną substancję słodzącą, czyli maltitol. Nasza chałwa nie zawiera glutenu, a do jej produkcji nie używamy oleju palmowego. Można ją zamówić w postaci batonów (50 g) – idealnych, gdy najdzie ochota na coś słodkiego – i większego opakowania (200 g) do dzielenia się w gronie rodziny.

Sezamki Amki TO GO i chałwę Unitop we wszystkich smakach można zamówić wygodnie online z dostawą na terenie całej Polski na www.unitop.com.pl

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Unitop sp. z o.o

Adres: ul. A. Struga 61, 90-959 Łódź

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://www.unitop.com.pl