Aliga

Aliga

Kim jesteśmy?

Firma Aliga została założona w 1995 r. w Warszawie. Początkowo jej głównym zadaniem było wykonywanie drobnych, małonakładowych produkcji do hurtowni papierniczych. Z czasem firma przekształciła się w importera artykułów papierniczych, biurowych i szkolnych. Przez wszystkie lata działalności firma kładzie bardzo duży nacisk na rozwój i nieustannie poszerza swoją ofertę poprzez wprowadzanie nowego asortymentu, jednocześnie dbając o jakość produktów oraz bezpieczeństwo użytkowników.

Co oferujemy?

Na dzień dzisiejszy firma w swojej ofercie posiada kilka tysięcy różnorodnych produktów, w wielu rozmiarach, rodzajach, kolorach, czy też wzorach. Pozwala to na zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających odbiorców w całym kraju, jak i poza granicami. Biorąc pod uwagę dostępność i dużą różnorodność asortymentu, Aliga jest jedną z bardziej liczących się i rozpoznawalnych firm w kraju w swoim segmencie

Z kim współpracujemy?

Jako importer, firma zajmuje się obsługą wyłącznie rynku hurtowego i nie obsługuje sklepów oraz rynku detalicznego. Taka specyfika działalności ma na celu przestrzeganie zasad zdrowego funkcjonowania rynku.

Co jest dla nas ważne?

Celem firmy jest nawiązanie i utrzymywanie długofalowych relacji ze swoimi partnerami biznesowymi. Nieodzownym elementem, na który kładziemy nacisk jest jakość obsługi klienta, która utrzymana jest na najwyższym poziomie. Istotnym aspektem jest sprawienie, by klient poczuł się najważniejszy, oraz to, iż firma dokłada wszelkich starań, by proces realizacji zamówień przebiegał bez problemów, oraz aby kojarzył się klientowi z czymś przyjemnym i pozytywnym. W procesie dokonywania zakupów istotne jest, by zamówiony towar, dotarł do odbiorcy w jak najkrótszym czasie. Jednym z priorytetów firmy jest utrzymanie wysokiej jakość obsługi klienta, który powinien mieć świadomość tego, że jego zamówienie zostanie potraktowane priorytetowo, rzetelnie i dokładnie.

Jaka jest nasza misja?

Naszą misją jest dostarczanie i wprowadzanie na rynek nowych produktów, ciekawych i innowacyjnych rozwiązań oraz poprzez oferowanie szerokiej gamy produktów kreatywnych rozwijanie wyobraźni i kreatywności zarówno dzieci, jak i dorosłych podczas wykonywania różnego rodzaju prac manualnych. Jednocześnie dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były najwyższej jakości oraz spełniały wszelkie normy bezpieczeństwa.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Aliga

Adres: ul. Mirtowa 1D; 04-690 Warszawa

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://www.aliga.com.pl/pl