Alexander

Alexander to rodzinna firma z całkowicie polskim kapitałem, która wykorzystuje ponad 40-letnie doświadczenie na rynku gier i zabawek edukacyjnych, aby zapewnić całym rodzinom nie tylko świetną zabawę, ale także innowacyjne, bezpieczne i dostosowane dla dzieci w każdym wieku produkty, zapewniające kompleksowy i zrównoważony rozwój. Na przestrzeni kilku dekad udało się nam dopracować przepis na sukces, którym jest połączenie najwyższej jakości z przystępną ceną. Nad każdym produktem pracuje zespół pasjonatów, którzy dzięki swojej kreatywności i zrozumieniu potrzeb graczy, dostarczają bardzo obszerny katalog, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Czerpiąc z doświadczenia, nieustannie udoskonalamy nasze pomysły, zdobywając uznanie nie tylko recenzentów, ale przede wszystkim samych graczy. Od lat rozpalamy w domach tysięcy osób grille, gdzie przypieka się „Gorący Ziemniak”. Wyciskamy z polskich rodzin „Siódme Poty”, dbając o ich kondycje fizyczną i humory. Rozwijamy kreatywność i wyobraźnię przestrzenną „Małych Konstruktorów” i dbamy o najmłodszych, wcielając się w ich cudowną przyjaciółkę – „Sowę Mądrą Główkę”. I choć w naszym Lombardzie złożyliśmy pod zastaw całe życie, to są dwie rzeczy, z których nigdy nie zrezygnujemy: satysfakcja, gdy widzimy, jak dzięki naszym produktom dzieci czynią wielkie postępy w nauce i radość, gdy całe rodziny wspólnie przeżywają wspaniałe chwile.

Odwiedź naszą stronę internetową i zanurz się w świat rozwijającej zabawy.

Nazwa firmy: Alexander

Adres: Telewizyjna 19, 80-209 Chwaszczyno