AKCES Edukacja

Entuzjaści Entuzjastom

Świata nie sposób zmienić w jeden dzień, dlatego z Klientami budujemy długotrwałe relacje oparte na zaufaniu. Poczucie edukacyjnej misji jest głęboko osadzone w całym naszym zespole od samego początku – spółkę AKCES Edukacja Kurzyca, Piasecki sp.j. zawiązało dwoje matematyków i fizyk.

Rozwiązania LEGO Education wprowadziliśmy jako pierwsi na polski rynek w 2001 roku (wtedy LEGO Dacta), a w 2011 roku uzyskaliśmy status oficjalnego dystrybutora LEGO® Education. Z doświadczenia wiemy, czego potrzebuje polska szkoła, by uczniowie byli bardziej przygotowani do wyzwań współczesności. Zapraszamy do współpracy wszystkich Entuzjastów!

Mamy jasny cel – tworzyć nową jakość w edukacji

Wraz z naszą Fundacją ALE Nauczanie, kadrą certyfikowanych trenerów Akademii LEGO Education oraz zaangażowanym zespołem ekspertów realizujemy tę misję od lat. Dużo pracy wkładamy w działania wspierające nauczycieli. Koordynujemy polską edycję konkursu robotycznego FIRST® LEGO® League: Dicvover (dla przedszkoli), Explore (dzieci w wieku 6-9 lat), Challenge (dzieci w wieku 9-16 lat). Wokół programów LEGO Education Innovation Studio i Ambasador Przyjaznej Edukacji budujemy ogólnopolską sieć najlepszych jednostek edukacyjnych. Szeroko współpracujemy także ze środowiskiem eksperckim realizując wspólne inicjatywy.

Nazwa firmy: AKCES Edukacja Kurzyca, Piasecki sp.j.

Adres: Wysogotowska 9, 62-081 Przeźmierowo

Strona WWW: https://akcesedukacja.pl