Akademia Do Mam

Akademia Do Mam

AKADEMIA DOMAM

Praktyka 2 mam z 3 dzieci oraz:

– mnóstwo doświadczenia innych rodziców i wiedzy z różnych źródeł
– teoria zweryfikowana przez praktykę i doświadczenie
– wiedza od A do Z w zakresie otaczania dziecka językiem obcym oraz rozwijania umiejętności czytania od urodzenia do 6 roku życia, a także wskazówki jak działać dalej
– pomysły dla rodziców na każdym poziomie znajomości języka obcego- również dla tych, którzy znają język słabo lub będą się go uczyć z dzieckiem od zera
– motywacja do działania
– rady co odpuścić, a na czym się skupić, żeby odnieść sukces

Naszym celem jest promocja edukacji naturalnej dzieci oraz przekazanie jak najszerszej grupie rodziców wiedzy dotyczącej wspierania rozwoju ich dzieci, wrodzonego pędu do zdobywania wiedzy i rozwijania różnych umiejętności. Dlatego też na naszej platformie  z kursami Taki Maluch a Już Czyta (o metodzie czytania najbardziej przyjaznej dla mózgu dziecka) oraz Językowe Dzieci (o wczesnym otaczaniu dziecka językiem w duchu dwujęzyczności zamierzonej i rozwijaniu komunikacji) mamy opcje do wyboru:

– model subskrypcyjny, w którym możesz wybrać dostęp na miesiąc / na rok (w zależności od wybranej opcji materiały są stopniowo uwalniane lub masz dostęp do wszystkiego od razu)
– model subskrypcyjny VIP poszerzony o konsultacje na żywo, dodatkowe spotkania LIVE oraz ekstra bonusy

Krótko o nas:

Agnieszka Basta – Jestem zaangażowaną mamą dwóch dziewczynek. Wychowuję je w duchu metody Domana i Shichidy. Pokazuję rodzicom jak wspierać wczesny rozwój dzieci, a tym samym jak przedłużyć im dzieciństwo.

Martyna Gąsior – Jestem mamą zafascynowaną rozwojem mojego synka Ignasia. Udało mi się zapewnić mu jak najlepszy start poprzez poród domowy. Wspieram jego rozwój w duchu rodzicielstwa bliskości oraz filozofii Domana. Moją pasją jest dzielenie się zdobytym doświadczeniem i wiedzą z innymi rodzicami.

WSPIERAMY NATURALNY ROZWÓJ DZIECI

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Akademia Do Mam

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://akademiadomam.pl