A.R.G.

A.R.G.

Oferujemy: maty na stoki, suche stoki, lodowiska syntetyczne, urządzenia do surfingu, miasteczka ruchu i wiele innych. Mając odpowiednich ludzi i odpowiednie urządzenia możemy wypromować małe i duże miejscowości oraz wydarzenia. Nie każdy może mieć odpowiednie zabytki, legendę czy krajobraz.

Atrakcyjna oferta organizacyjna i wydarzenia, odpowiednio przekłądają się na ilość gości oraz wpływy nie tylko finansowe. Poprzez fakt przyciągania ludzi do atrakcji, widzowie są motywowani do zainteresowania ofertą miejscowości czy regionu. Rozwój bazy atrakcji sprzyja integracji społecznej jak również lepszym relacjom wzajemnym oraz społecznej odpowiedzialności.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: A.R.G.

Adres: Sienkiewicza 6, Lublin

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://www.firma-arg.pl/