Domkowa4

Domkowa 4 to sklep z wyjątkowymi domkami dla lalek i wyjątkowymi lalkami! :)

Domki dla lalek i miniatury w skali 1:12 to hobby dla kolekcjonerów i amatorów mini skali :)

Dla tych, którzy już zostali oczarowani miniaturowym światem chcemy na Domkowej 4 udostępnić jak najwięcej produktów, dzięki którym będą mogli budować i rozbudowywać wymarzony domek dla lalek.

W sklepie znajdziecie również domki dla dzieci w szczególności polecamy szwedzkie domki marki LUNDBY.

Polecamy również autorskie wyroby z naszej pracowni Szafki na klucze i drobiazgi
* „Kamieniczka Poznańska”
wzorowana na poznańskiej kamienicy Starego Rynku
* "Kamieniczka Amsterdam"  wzorowana na kamienicy znajdująca się w Amsterdamie przy ulicy Zandhoek 5.
* budka "TELEPHONE" to dla wielbicieli miasta Londyn, mała i zgrabna szafka do każdego wnętrza.

Posiadamy szeroki wybór pięknych lalkek:
* lalki w stylu retro czyli  lalki porcelanowe
* lalki Paola Reina pachnące wanilią produkowane w Hiszpanii
* lalki wysokiej jakości firmy "With Heart&Soul" z kolekcji o nazwie Kidz'n Cats zaprojektowane przez Sonję Hartmann i produkowane w Niemczech.
* Lalki Götz - lalki wysokiej jakości niemieckiej renomowanej firmy.

Od niedawna wprowadziliśmy do sprzedaży metalowe zabawki w stylu retro!

Mamy nadzieję, że Domkowa 4 będzie miejscem mile spędzonego czasu a zakupy będą czystą przyjemnością.

Nazwa firmy Domkowa4
Adres Plac Niepodległości 1,  62-510  Konin