Kaan

KAAN - stworzony został z myślą o dzieciach, lecz wraz z rozwojem wprowadziliśmy odzież damską. Tworząc nasze ubrania dla dzieci oraz kolekcję ubrań damskich staramy się aby były przede wszystkim bardzo wygodnemodne, a zarazem jedyne w swoim rodzaju. Główną cechą naszych ubrań i akcesoriów jest to, że nie są produkowane masowo.

Oferta Kaan stale się zwiększa i zmienia. Tworzymy krótkie serie ubrań, które stale wymieniamy na nowe pomysły.

Chcemy, abyście Wy i Wasze dzieci czuły się wyjątkowo w naszych ubraniach, aby ubiór był jedyny i niepowtarzalny.

Najważniejsze przy projektowaniu ubrań jest dla nas zadowolenie dziecka. Dlatego przykładamy ogromną uwagę do materiałów z których wykonane są nasze ubrania oraz akcesoria.

Wszystkie materiały z których jest produkowana nasza odzież posiadają certyfikat "Tekstylia Godne Zaufania"

Potwierdza on, iż wszystkie materiały są wolne od substancji szkodliwych.

Nazwa firmy Kaan
Telefon 666 222 181