1,2,3... u nas fajne gry!

Zajmujemy się sprzedażą gier i zabawek. W naszym sklepie znajdziecie Państwo kreatywne zabawki wspomagające prawidłowy rozwój dzieci, oraz bogaty zasób gier skierowanych do osób w każdym wieku od 2-99 lat, które dostarczą Państwu rozrywki na wysokim poziomie.

Postawiliśmy przed sobą ambitne cele którym staramy się sprostać. Wychodzimy z założenia iż rozrywka i edukacja są istotnym elementem życia każdego człowieka. Stąd też staramy się zapewnić naszym klientom dostęp do tzw. „mądrej rozrywki”.

W naszym sklepie znajdują się artykuły dla dzieci, młodzieży i dorosłych które można podzielić na:

• zabawki i artykuły dla najmłodszych dzieci 0-2 lat,
  • wspomagające manualny i mentalny rozwój dziecka,
  • zabawki i gry dla dzieci w wieku przedszkolnym,
  • zwykle o charakterze edukacyjnym,
  • gry logiczne i towarzyskie skierowane do dzieci w wieku szkolnym,
  • gry logiczne i towarzyskie skierowane do młodzieży i osób dorosłych

Naszym zdaniem nie sposób przecenić wartości gier zarówno logicznych jak i towarzyskich, chociażby ze względu na:

• pro-społeczny i pro-rodzinny charakter tej rozrywki (w odróżnieniu od gier komputerowych),
  • rozwój myślenia logicznego, taktycznego i strategicznego,
  • wartość edukacyjno-poznawczą , szczególnie w grach dla dzieci.

Od dłuższego czasu obserwujemy renesans gier towarzyskich, które są wspaniałą alternatywą dla gier komputerowych. Współpracujemy z najlepszymi Polskimi wydawcami gier, oraz dystrybutorami gier i zabawek pochodzących z różnych stron świata.

Służymy Państwu miłą i fachową obsługą oraz doradztwem w zakresie oferowanych przez nas produktów.

Nazwa firmy 1,2,3... u nas fajne gry!
Adres ul. Podleśna 52,  01-673  Warszawa
Telefon 608 570 243