Widoczne Dziecko

Widoczne dziecko to kampania edukacyjna mająca na celu poprawę bezpieczeństwa  dzieci w wieku  szkolnym oraz przedszkolnym.  W ramach akcji jesteśmy obecni na różnego rodzaju wydarzeniach, prowadzimy warsztaty w punktach malucha, przedszkolach i szkołach podstawowych oraz dystrybuujemy kamizelki odblaskowe a także inne gadżety z elementami odblaskowymi.

Celem naszej kampanii jest umożliwienie opiekunom lepszej opieki nad grupą dzieci podczas wycieczek, spacerów  czy wspólnych zabaw. Opieka nad grupą kilkunastu czy kilkudziesięciu dzieci jest zadaniem bardzo trudnym i niezwykle odpowiedzialnym. Używanie jednolitych kamizelek odblaskowych pomaga w organizacji grupy podczas wycieczek, uprawiania sportu czy nawet podczas zabawy nieopodal placówki.

Zrzut ekranu 2014-10-16 o 16.39.53

Na nasze  kamizelki można nanieść nadruk z nazwą/logiem szkoły, przedszkola, nazwą sponsora. Jest to zarówno doskonałą reklamą dla placówki, ale również pomocą w przypadku zgubienia się dziecka i umożliwia jego szybsze odnalezienie.

Przypominamy że:

Każda osoba w wieku do 15 lat, poruszająca się drogą po zmierzchu poza obszarem zabudowanym jest zobowiązana używać elementów odblaskowych w sposób widoczny dla innych uczestników ruchu drogowego.

Nazwa firmy Widoczne Dziecko
Telefon +48 698-955-559